Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich najbliższy stream będzie w piątek raczej wcześniej ponieważ trzeba poszukać miejsca na namiot i go rozłożyć a po ciemku to c--j nie robota po rozłożeniu lecimy na miasto szukać ekipy kierowników do namiotu wracamy tylko na noc nie ma co w nim siedzieć i zamulać cały dzień

Buty dla Mirki też będą zorganizowane pieniążki są więc w pracy może ją złapię gdzieś obok to dam jej znać żebyśmy się spotkali np jutro i poszli do sklepu nie chce jej dawać pieniędzy do ręki bo wiadoma sprawa co z tym zrobi

Sobota będzie u mnie mój moderator Bursztynek bardzo chciał przyjechać na strimka i przeżyć przygodę na mieście więc czemu nie

Jestem w trakcie załatwiania discorda ma być niedługo gotowy więc będzie można ze mną się lepiej komunikować pytać itd będę tam siedział praktycznie cały czas

na ten moment to tyle jak jakieś pytania to proszę pod tym postem miłego dnia wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak nie chciało mi się wstawiać , . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dwapalcewnatalce
#patostreamy
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arickzer0wy: Podtrzymuje większość, jedynie z tym "pytaniem widzów", @Lordzik będziesz miał problemy w przyszłości.

Przy bardzo zaangażowanych transmisjach udział widowni na czacie nigdy nie przekracza 50%. Więc zawsze uzyskasz odpowiedź od około 30 do 50% (MAX) widzów przy założeniu że będą zaangażowani w pisanie wiadomości.

Za jakiś czas może się okazać że robisz stream z namiotu (tak jak widzowie chcą) z takimi kierownikami (jakich widzowie chcą) a potem wszyscy piszą że była stypa do kitu i średnia widowni jest mniejsza niż na
  • Odpowiedz
@Lordzik: chodzi że każdy patus obłudnik pisał "pieniążki" a później dymał na hajs, taka lampka ostrzegawcza się ludziom zapala wtedy. Normalnie pisz PIENIĄDZE a nie jak gimbus
  • Odpowiedz
@arickzer0wy: w sobotę to miałem pieniądze z pracy nie z tipa
te z tipa myślałem że przyjdą dzisiaj a tu taki c--j nie ma dopiero jutro najgorsze jest to że nie mogę zmienić tipa na nic innego bo tylko to śmiga na tele
  • Odpowiedz
@Lordzik tak jak pisze @kkosinski802 mniej obiecanek, deklaracji tym mniej rozliczania i ataków.
Co do celu moja propozycja np. 5K > stream 30h czyli tam od 21:00 do 5:00 dnia drugiego namiot z poprzedniego eventu jako baza i @LepszyStream na 2 zmianę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@RicOo: Nie dam rady tyle wytrzymać 30h to dużo co innego jest robić np 24 z domu i siedzieć na dupie z odpalonym ome a co innego na mieście w warunkach polowych

ale stream z @LepszyStream był by spoko akurat w sobotę
  • Odpowiedz
@Lordzik: Nie wiem jak macie to tam ustawione ale na telefonie przez streamlabs podajesz link który jest czytany jako osadzenie danego obiektu więc powinny działać wszystkie inne strony dotacyjne bez problemów. - sprawdźcie to jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@Lordzik: nie no nic nie mowie tylko ze nie potrzebnie brales znajomych lepszego sam @LepszyStream mimo ze beka bo sie obsrał i cała historia to ma dobre synchro z mareczkiem i działa tak dobrze jak rakan z xayah xD
I nie idz na showupy nigdy xD tak jak pisałem wyzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lordzik: Mniej obiecywania i będzie ok. A jak już obiecujesz to dotrzymuj słowa. Rozumiem, że byłeś zmęczony i chciałeś odpocząć, ale mogłeś w dzień napisać i byłoby ok, a z każdą taką akcję kiedy odwołujesz strima na godzinę przed, ludzie będą Cię mieli za obłudnika v2, więc przemyśl to i nie popełniaj tych samych błędów
  • Odpowiedz
@Lordzik: Też fakt. Niemniej robisz dobrą robotę, coś nowego i ciekawego. Czekam na każdy stream z niecierpliwością. Tylko nie idź drogą atencjuszy kosztem kierowników, bo to już nie to samo ;) Pozdro
  • Odpowiedz