Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich najbliższy stream będzie w piątek raczej wcześniej ponieważ trzeba poszukać miejsca na namiot i go rozłożyć a po ciemku to #!$%@? nie robota po rozłożeniu lecimy na miasto szukać ekipy kierowników do namiotu wracamy tylko na noc nie ma co w nim siedzieć i zamulać cały dzień

Buty dla Mirki też będą zorganizowane pieniążki są więc w pracy może ją złapię gdzieś obok to dam jej znać żebyśmy się spotkali np jutro i poszli do sklepu nie chce jej dawać pieniędzy do ręki bo wiadoma sprawa co z tym zrobi

Sobota będzie u mnie mój moderator Bursztynek bardzo chciał przyjechać na strimka i przeżyć przygodę na mieście więc czemu nie

Jestem w trakcie załatwiania discorda ma być niedługo gotowy więc będzie można ze mną się lepiej komunikować pytać itd będę tam siedział praktycznie cały czas

na ten moment to tyle jak jakieś pytania to proszę pod tym postem miłego dnia wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak nie chciało mi się wstawiać , . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dwapalcewnatalce
#patostreamy
  • 52
@Lordzik: tutaj @kkosinski802: dobrze ci napisał nigdy ale to nigdy nie podejmuj sie takich spraw typu dla tego dla tamtego i nie rob tez takich celow bo tu prawiczki będą cie z każdego grosza rozliczać i sprawdzać co ile kosztowało

Skoro traktujesz poważnie kanał to dawaj częściej info co ze strimami nie godzinkę przed bo te całe bagno jest własnie przez to. Nie ustalaj też z góry czy na nastepny
@HoIIow: Na działce było bardzo dużo alko skończyły się tylko fajki ale że to było poza wwa to nie było sklepu otwartego co to ostatniego to nie przeszły mi pieniądze z tipa i dlatego lipa z alko