Wpis z mikrobloga

- #!$%@? z domu gdzie jesteś źle traktowana, boisz się choćby #!$%@? wysrać normalnie bo na piętrze z niewiadomego powodu nie mogę (tylko ja), jedyne co interesuje starego cały czas to szkoła, zdarzyło się nawet stawianie ojcu przez macochę ultimatum, że albo ona, albo ja.

- stary ma z tym problem.

- ejtrocheszacunku.png, nie masz wyrzutów sumienia?????

#mayushiicontent #zalesie
mayurishiina - - #!$%@? z domu gdzie jesteś źle traktowana, boisz się choćby #!$%@? w...

źródło: comment_1592913641Ps651TzDvZVJpq2IpeVqqp.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mayurishiina: ja bym na twoim miejscu już tam nie wrócił, ojciec ojcem ale nie można szanować kogoś tylko dlatego bo jest.

Szanujmy się za to co sobą reprezentujemy.
  • Odpowiedz
  • 13
@mayurishiina tragedia:( nie daj się mirabelko, bądź twarda. Suka kłamliwa chce w tobie wzbudzić poczucie winy i przekonać że to wszystko twoja sprawka. Ha tfu na takie manipulatorki
  • Odpowiedz
@mayurishiina: no to napisz im albo powiedz wprost, że zrobili piekło z twojego życia i nie przeżywają nawet 1/10 tego, co ty miałaś z nimi na co dzień. Pewnie są przekonani, że byli super rodzicami i nawet nie wiedzą w czym problem.

Aha - jakby co, to nawet jakby jej teraz ojciec w darowiźnie dał dom, to masz prawo do zachowku - 1/2 tego, co byś otrzymała bez darowizny/testamentu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mayurishiina: Nie tłumacz się przed tym trollem Dalekim. Szkoda klawiatury na tego dzbana :)

A zrobiłaś bardzo dobrze i super, że miałaś do kogo pójść
  • Odpowiedz
@mayurishiina: #!$%@?ć ich, trzymaj sie miras. U mnie tez kontakt z ojcem urwany, widzimy sie kilka razy do roku jak do mamy wpadam a on akurat jest w domu ( ͡ ͜ʖ ͡) oczywiscie same sie takie stosunki nam nie zrobily, pracowal na to bardzo mocno przez wiekszosc mojego zycia
  • Odpowiedz