Wpis z mikrobloga

Mireczki, chyba #!$%@?łem xD

Kupiłem router pamiętając, że mam RJ-45 ale zapominając, że owszem mam internet po kablu pociągnięty ale do komputera stacjonarnego xD
Do routera niestety światłowód jest doprowadzony bo takim kablu sygnałowym (picrel, środkowy przewód).
Moje pytanie brzmi: jest jakaś tania przejściówka? xD Albo czy mogę prosić dostawcę internetu o zmianę tego przyłącza? Bo routery które dostarcza Vectra to jakieś nieporozumienie i nie obejmują całego mieszkania. Zrobiłem szybki test nowego nabytku i eliminował by on dziury w Wi-Fi bez najmniejszego problemu.

#komputery #wifi #pytaniedoeksperta
Pobierz MentorPL - Mireczki, chyba #!$%@?łem xD

Kupiłem router pamiętając, że mam RJ-45 ale ...
źródło: comment_1592913201xQ7GVdsa2E2tRw3UOskn0q.jpg
  • 36
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!

@boukalikrates Dwa urządzenia zużywające energię elektryczną to nie jest najlepsze rozwiązanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@lekarz_operator_kolonoskopu Do nowego podpiąłem na moment żółtą RJ żeby zobaczyć jak działa ale nie będę przecież dwóch routerów zasilał jednocześnie :c

@Old_gamer1988 Ale którym kablem skoro ten koncentryk (jak ktoś wyżej zauważył) nie pasuje a drugi router chce wynieść do piwnicy żeby był awaryjnym bo do niczego innego się
@Old_gamer1988 Mam od dostawcy wyłącznie Router z tego co mi wiadomo ale się jeszcze doinforumuję. Nie chcę "utrzymywać" dwóch routerów bo to się trochę mija z celem a tego nowego też nie chcę odsyłać bo spełnia swoje zadanie po teście jaki zrobiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dzięki za pomoc!