Wpis z mikrobloga

@JerzyKulej no przeciez Bosak sie wygłupił xD. Zmienianie poglądów dotyczących badań w zależności od tego jak pasuje do narracji to nie jest "pokazywanie jaj", to hipokryzja ;>
@JerzyKulej mówiąc, że Bosak wypadl dobrze zakłamujesz rzeczywistość. Unikał trudnych pytań, gubil sie w zeznaniach i potwierdził, że nie jest własnościowcem.
Bosak przychodząc na AMA ma odpowiadac na pytania, a nie zastanawiać sie czy ktoś jest lewakiem czy prawakiem xD, cos ci sie chyba pomyliło.
Co mnie interesuje kto dodal wpis? Nie zmanipulowal treści. Bosak to napisal xD, on tylko wrzucił skriny.
No ale co ma mój powrót do treści tego co
@JerzyKulej przepraszam, masz racje nie napisales tak. Wyciągnąłem wniosek zbyt pospiesznie.
No ale jak pytania są od kogos z "neuropy" to są gorsze niż od konfiarzy którzy klepia Bosaka po pleckach? Myślałem, że AMA to polega właśnie na tym, że każdy moze zadać pytanie jakie chce. Bosak unikal odpowiedzi na niewygodne tematy i swoje twitterowe fikołki taka jest prawda.
Po raz kolejny, co z tego ze skrin jest od trolla? Jest sfabrykowany?
@JerzyKulej:
"Ty dalej nie rozumiesz że tych pytań nie zadają normalni ludzie tylko ludzie powiązani ze sztabem Trzaskowskiego?"

Nie boli mnie to, każdy może zadać swoje pytania każdemu z kandydatów nawet takie dla niego niewygodne. Bosak by w moich oczach zyskał gdyby odpowiedział szczerze na pytanie dotyczące np. aborcji mimo, że na pewno mam inne zdanie niż on (bo chyba chodzi właśnie o odpowiedź zgodną ze swoim programem i poglądami?). On