Wpis z mikrobloga

@niochland:

Polacy są zbyt głupi na libertariańskie partie.


Zobacz sobie "międzynarodowy sojusz partii libertariańskich" i powiedz która partia jest z jakiego kraju i czy jest w sejmie?
I co? Francuzi są głupi? Niemcy są głupi? Brytyjczycy są głupi?
@blablaelotrzydwazero: libertarianin to osoba która podchodzi niechętnie do samej idei państwa, jest to coś więcej niż gospodarczy i światopoglądowy liberalizm
no gdyby to bylo takie proste xD Przeciez wszystkie dyskryminowane grupy zostawione same sobie beda totalnie bezradne a za swoja niedole beda obwiniac przeszly i obecny system.

Obrona mniejszosci bardzo duzo kosztuje.


@RubinWwa: no dobra ale chyba od czegoś jest policja nie? Ważne by nie dopuszczać do sytuacji w których policjant powie facetowi terroryzowanemu przez żone że "haha jak to kobita cie bije" albo parze gejów że "trzeba było sie nie
@Royal_Email: w swiecie wolnosciowym zawsze ogromnym problemem jest narkomania. Legalizujesz dragi no bo wolnosc. Powstaje armia cpunow, ktora naprawde jest bardzo grozna. Trzeba ich leczyc, bo zwyczajnie sa bardzo niebezpieczni i dla innych i dla siebie. No i co, za czyje pieniadze?
Liberalny konserwartyzm mowi - niech umieraja, ludzie maja bron jak ich zaatakuja niech strzelaja.
Liberalnosc obyczajowa mowi - nienarkomani maja zaplacic za ich rehabilitacje, programy, aktywizacje, tona kasy.
Co
Dlatego nie mam na kogo głosować, bo niby wszystko fajnie, gospodarczy liberałowie, ale światopoglądowe są zbyt konserwatywni dla mnie. Czekam na partię libertariańską.


@blablaelotrzydwazero: Nie słyszałem jeszcze olewackiej światopoglądowo parti, ktora mialaby też niesocjalistyczne poglądy gospodarcze