Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 46
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:01, Poniedziałek, 22 czerwca 2020. Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana. Słońce wstało dziś o 04:11. Świecić będzie 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:25. Ciemna noc zapadnie o 00:23, ale gwiazd można wypatrywać od 22:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 53
  • Odpowiedz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry!
Koniec żartów, po oddziałem weźmy się do pracy albo nauki czy jak kto woli odpoczynku. Pysznego jedzenia i trunku przy tym odpowiednio dobranego i smacznego.
Dużo siły na cały tydzień. Miłego dnia. Hej!
Dzisiaj jako ciekawostkę Rote Gitarren ( ͡°( ͡° ͜
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @petla_sprzezenia: @nivenerr @omi-omi: @keisezrG: @smutny_kojot: @TullamoreD:

Dzień dobry wszystkim! Jak Wam mija poniedziałek, ja tak na 30% obrotów xD Trzymajcie się, smacznej kawusi
  • Odpowiedz
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzień dobry! Miłego tygodnia Kochani Wam życzę :-)
Tutaj w końcu pada, można normalnie oddychać w tym miejskim betonie.

Btw. Zna ktoś jakąś dobrą maść na naciągnięte mięśnie/stan zapalny? Ostatni
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
  • Odpowiedz
Dżem dobry,
cóż za subtelna gra słów @algus
@Pjotsze na zapalenie mięśni dostałam kiedyś Traumon, tylko jak się nim posmarujesz to uważaj bo nie można wystawiać tego na słońce z tego co pamiętam powoduje przebarwienia. Do tego brałam tabsy Appo Napro, to już jest na receptę na pewno. Nie jestem pewna czy maść też nie jest na receptę, ale na e-konsultacji powinieneś dostać bez problemu.

Udanego dnia wszystkim!
https://www.youtube.com/watch?v=1V_xRb0x9aw

@smutny_kojot: @
  • Odpowiedz