Wpis z mikrobloga

@nuclearny: niestety trzeba IQ powyzej pewnie ze 110 żeby się nie dać nabrać na elokwentną gadkę i zrozumieć że Bosak to koń trojański za którym stoi ordo juris xD. Ja jako wolnościowiec nigdy bym nie wybrał kogoś, kto będzie społeczeństwu narzucał jak ma żyć
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: czy prawdziwy wolnościowiec powinien być za legalizacją wszystkich narkotyków czy tylko lekkich? Czy alkoholizm nie jest wystarczającym problemem w naszym społeczeństwie? Wolnościowiec powinien wspierać zwiększenie możliwości zmarnowania sobie życia?
  • Odpowiedz
@lakukaracza_
Nie wiem dla kogo to jest zaskoczenie...
Sam mówi o sobie, że ma poglądy umiarkowanie wolnościowe. Od siebie dodam, że moim zdaniem bardzo umiarkowanie i to tylko w sprawach gospodarczych.
Nie jest tajemnicą, że jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe to jest to zatwardziała konserwa.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: XD nie jestem wyborcom konfederacji. Każdy głos przeciwny czyjemuś zdaniu na wykopie kończy się przypisaniem łatki lewaka albo prawaka. Nie miałem na myśli prohibicji, sam lubię wypić okazjonalnie. Po prostu jestem przeciwny zwiększenia dostępności do marihuany poprzez jej legalizację. Złagodzenie kar za małe ilości - popieram. Dealerka - ścigać.
  • Odpowiedz