Wpis z mikrobloga

Kupiłem #uplay + żeby pograć w Asasyna, a uzalezniłem się od #anno1800 xD Jaka ta gra jest świetna. Moje serce należy do settlers IV, ale ta gra pod względem skomplikowania to kompletna przepaść. Mega dużo różnych skomplikowanych procesów produkcyjnych, ciężko wbić ostatnie etapy, no po prostu miód.
Grałem co prawda kiedyś w Anno 1602 ale nie wiedziałem, że ta seria jest teraz taka świetna.

#gry
  • 5
@Murasame Tak z ciekawości zapytam bo nigdy nie grałem. Ta gra może być nieskończona? Pamiętam że w starszych częściach można było odpalić coś w stylu że grało się i rozbudowało praktycznie do końca mapy bez większego celu. Tutaj też tak może być?
ale ta gra pod względem skomplikowania to kompletna przepaść. Mega dużo różnych skomplikowanych procesów produkcyjnych, ciężko wbić ostatnie etapy, no po prostu miód.


@Murasame: XD tyś widział skomplikowane procesy produkcyjne

a w anno na multiku to w jakoś 4-5h wbiłem ostatni etap, więc nie przesadzajmy
@guest: Nie po to w to gram, żeby się ścigać sam ze sobą. Wszystko ma ładnie wyglądać przede wszystkim. Jak tak łatwo ci idzie, to skąd brać kasę? Jedyne co robię, to staram się budować dużo budynków, ale np. robotnicy, to dają jej tak mało, że wychodzi tego niewiele więcej niż koszty utrzymania budynków, które są potrzebne do ich rozwoju.