Wpis z mikrobloga

@CzarnyOwiec: Ludy tzn Dzikiego Wschodu czyli jak to nazwałeś ludy tubylcze Rosjii od dawna miały p--------e, jak nie Rusowie to Mongołowie kilka wieków wcześniej . I tak to się nie spokojnie żyje w tej środkowej EuroAzji
  • Odpowiedz
Oczywiscie ze tak, jesli cywilizacja muslimow bylaby lepiej rozwinieta od naszej to jak najbardziej.


@RubinWwa: Od naszej czyli jakiej? XD Bo sadzisz takie generalizacje, że śmiać się chce.
  • Odpowiedz
Coś myślę, że jakbyś zapytał skolonizowanego Azteka/Indianina/czy innych tubylców czy wolą żyć tak jak oni chcą czy mieć


@niochland: cos mi sie wydaje, ze gdybys w szkole nie pierdzial w stolek to wiedzialbys ze ludy tubylcze obu ameryk tluklty sie nawzajem ze soba az milo i chocby taki cortes odpowiedzialny za upadek imperium azteków mial pod swoimi rozkazami 500 ludzi z europy i parenascie/paredziesiat tysiecy sojusznikow wywowadzych sie z ludow
  • Odpowiedz
@trisek: Na potwierdzenie wspanialosci jakiejs cywilizacji wysylasz mi liste jej osiagniec technologicznych, calkowicie przemilczajac temat osiagniec spolczenych i prawnych. Cywilizacja to nie sa budowle w wodzie tylko prawo i jego egzekwowanie, doucz sie tego i wiecej nie wypisuj bzdur.
  • Odpowiedz
@nosacz_ninja: No ale to nieprawda, Nazisci to Austriacy, Francuzi, Belgowie (SS Wallonnien), Norwedzy i Szwedzi (SS Viking), Estonczycy, Łotysze i Litwini, Ukraincy (SS Galizien), no to jest gigantyczna masa ludzi. Niemcy to tylko niemcy i nikt wiecej. Dlatego pisze sie Nazisci a nie tylko niemcy.
  • Odpowiedz
Od naszej czyli jakiej? XD


@XpedobearX: no a w jakiej cywilizacji zyjesz? Afrykanskiej? Hinduskiej? Wez otworz podrecznik do podstawowki albo nie wiem wpisz w google do jakiej cywilizacji nalezy polska i sie nie kompromituj wiecej xD
  • Odpowiedz
@RubinWwa: przepraszam cię bardzo, w którym miejscu wypisałem bzdure? Ich miasto nie bylo dorobkiem kulturowym bo poświęcali ludzi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@trisek: to najgorszy fikołek jaki widzialem na tym portalu, gratuluje. Oto jak było

Ja - przeciez to wszystko co wymieniliscie zylo w absolutnym kiblu dopoki Biali ludzie ich nie odwiedzili xD zdychali mordujac sie nawzajem o kobiety i jedzenie, najlepsze co ich spotkalo to kolonizacja

Ty - Co za bzdury. Taka cywilizacja Majów miała dobrze rozwiniętą architekturę, matematykę, astronomię, techniki
  • Odpowiedz
@RubinWwa: No masz racje, dzikusy bez szkoły. A miasto, na widok którego opada szczena europejczykowi, to zbudowali im kosmici, bo oni to w chatkach z gówna mieszkali i jedli jagody. Nie chce mi się tłumaczyć bo twojego zdania nie zmienię, jak chcesz sie o Aztekach/Majach czegos więcej dowiedzieć, to się dowiesz na własną rękę. Ja nikogo przekonywać na siłe nie będę.
  • Odpowiedz
@trisek: ale serio w tym twoim łbie fajne miasto świadczy o tym ze to nie sa dzikusy? Jak ktos niewolnicza praca zbuduje miasto to nagle k--------m, mordy rytualne i niewolnictwo znika bo to niemozliwe zeby ktos z fajnym miastem to robil? Ty myslisz ze wszyscy Majowie mieszkali w tym miescie? No ty wpisujesz takie idiotyzmy ze az glowa boli xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RubinWwa: Rozmawiamy o cywilizacjach dawnych, a Ty jako Polak masz takie prawo do cywilizacji kolonizatorow co kot naplakal xD Dlatego Cie zapytalem i mam beke z takich pajacow, ktorzy sadza, ze sa biali i naleza do smietanki swiata. Taki hiszpanski kolonizator by na Ciebie naplul jak na niewolnika xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RubinWwa: Co ma do tego ogolnik okreslajacy calosc dzialan na tych terenach? Mowimy o zdobyczy posiadania, kultury i wiedzy kolonizatorow w tamtych czasach xD

Dlatego podobnego ananasa, ktory uwaza ze IM SIE NALEZALO KOLONIZOWANIE zapytalem czy sadzi to samo o zaborcach austriackich i niemieckich, ktorzy wiele zmienili na naszych terenach. C--j ze zniszczyli narod, jezyk, kulture i mordowali PANIE ONI DALI CYWILIZACJE XD
  • Odpowiedz
@WykresFunkcji: Ty ale to ty twierdziles ze ich cywilizacja byla wspaniala i cudowna zanim zly pan europejczyk nie przyjechal, udowodnilem ci ze tak nie bylo a ty teraz cos bredzisz "a u was murzynow bijom" xD
Wez ochlon troche i zastanow sie czy wolalbys mieszkac w panstwie Majów czy jednak byc Hiszpanem, to bedziesz mial odpowiedz ktora cywilizacja lepsza.
  • Odpowiedz