Wpis z mikrobloga

#szczecin #gastroszczecin
Recenzja „Steak House Evil Szczecin”

2KG antrykot + 200g steka ze strusia + dodatki ~ 550 pln

Dzisiaj zrecenzuje steka z evil’a, według mnie cena jest odpowiednia do jakości. Mięso jest dobre, przyprawy mi osobiście pasują. Mam porównanie do sporej ilość steków i w skrócie polecam.

Ocena 4+/5
KarmelowyJeremiasz - #szczecin #gastroszczecin 
Recenzja „Steak House Evil Szczecin” ...

źródło: comment_1592688994nRNo7hCnQEOfKRLdU9DyDy.jpg

Pobierz
  • 38
@KarmelowyJeremiasz: odwiedzilem to miejsce niedawno i uwazam ze nie warto jesc w tym miejscu za taki hajs.
Kolega zamowil tbone a ja steka z antrykotu, obydwa mialy byc medium-rare, tbone byl jak kamien miejscami a drugi byl rare. Jedzenie dobre ale placac 350zl za tbona 2 cole , 100 za antrykot i piwo nie dostajac niczego oprocz kawalka miesa, uwazam ze jest to slaby serwis przy takich kosztach i to jeszce
z jednej strony okej, ale z drugiej ocenia się smak, wygląd i sposób przyrządzenia jedzenia a cena to sprawa drugorzędna.


@przeszczepix: No nie dla Jeremiasza. On ocenia lokale gastronomiczne a nie tylko jedzenie. Jeśli wg niego jedzenie zasługuje na 4/5 ale jest za drogie to odejmuje i takie jedzonko ma mniej niż 4. Widocznie dla Jeremiasza cena jest równie ważna i w sumie mu się nie dziwię. Co innego dać 50-60