Wpis z mikrobloga

#rolnictwo #case #ciagniki #traktorboners
Cześć, mam problem z ciągnikiem Case 5140, pali się na stałe lampka od hydrauliki, ale wszystko działa. Zna się ktoś na tym i pomógłby mi zrozumieć inspekcje obsługi? Albo mógłby polecić mi mechanika z kujawsko-pomorskiego? Z góry dzięki
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
Filtr i olej wymienione 300 mth temu. Nie wiem, poprzedni właściciel remontował cała skrzynie. Myślę że coś koło 2 tys mth na nowych bebechach.
  • Odpowiedz
@Gregster: No to troche mało żeby mógł się zapchać jakby było wszystko ok, ale i tak radziłbym na początek wymienić ten filtr, bo to nie są duże koszty, a te Casy są na to wrażliwe i często walą błędem. Można mu tez płukankę zrobić i zobaczyć czy błąd zgaśnie, choć to taka w sumie januszowa metoda.
Co do mechanika, może @nunu85 Ci pomoże, bo on z tamtych rejonów chyba
  • Odpowiedz
@Gregster: Wypnij wtyczke i zewrzyj piny np. ale nie wiem czy akurat tam tak podziała, zależy jak jest wysterowane. Możesz też pojedyncze piny do masy zwierać. I obserwuj na odpalonym.
Tak czytam tą Twoją tabele błędów i może to być też coś grubszego. Półbiegi wchodzą dobrze? Nie ma żadnych problemów ze skrzynią?
  • Odpowiedz
  • 0
Wymien filtr. Pomoze na pewno. Moze sie okazac ze bedzie potrzebna powtorna wymiana tyle syfu moze byc po remoncie.
  • Odpowiedz
  • 0
Ale ta lampa świeci się tylko na zapłonie, później gaśnie. I po naciśnięciu sprzęgła zaświeci się raz. Tak jest opisane w i ostatnim punkcie nstrukcji która wkleiłem.
  • Odpowiedz
  • 0
Sorry, możliwe że źle to ująłem. Kursy dokładnie tak jak w tym ostatnim punkcie w tej instrukcji. Na zapłonie cały czas, a jak wcisne sprzęgło to mignie 1 raz
  • Odpowiedz