Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki i Mirabelki :)
Chciałbym Was zaprosić do lektury wpisu o kilku ciekawych miejscach na Pomorzu Zachodnim, które odwiedziłem podczas długiego weekendu.
Z ciekawych miejsc, które odwiedziłem to:
- Cedynia
- Czachów, gdzie mieści się kościół z XIV wiecznymi polichromiamii
- Nowe Warpno
- fabrykę benzyny syntetycznej w Policach
oraz inne
Wykopiecie? :)

Wpis te jest rozszerzeniem poprzedniego artykułu przygotowanego w ramach akcji blogerów podróżniczych #podrozujdotutaj, gdzie pokazujemy fajne miejsca w Polsce.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami to zapraszam do śledzenia hashtagu #antekpodrozuje
lub dołączenia do mirkolisty
#podroze #ciekawostki #zainteresowania #polska #szczecin #pomorze #pomorzezachodnie #antekpodrozuje
antekwpodrozy - Witajcie Mireczki i Mirabelki :)
Chciałbym Was zaprosić do lektury w...

źródło: comment_1592673271AkUce0YBwlBgMpcF9yBc0S.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MostlyRenegade: Postoje na zakładach zawyczaj są podczas serwisowania/przeglądu maszyn danego wydziału może być to biel, mocznik, wytwórnia gazu, młyny, elektrownia. Są to naczynia połączone ale nie tak że całe zakłady stoją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MostlyRenegade: O widzisz. Jak w tym powiedzeniu szewc bez butów chodzi. Mieszkam w Policach bliscy pracują na zakładach a ja się z internetu dowiaduję. Ogólnie trafiłeś na grubszy postój właśnie jak EC nie chodzi to nic nie chodzi. A się zastanawiałem czemu kominy nie świecą. Ale takie coś jak postój też jest.
  • Odpowiedz