Wpis z mikrobloga

@Fennrir: Ja wiem, ze byly. Ale ten model jest produkowany tylko na rynek polski (nigdzie indziej po prostu nie ma sensu psucia dobrej broni). Raz, zawsze byly problemy prawne, niektóre komendy nie uznają tego za replikę tylko za wynalazek współczesny (i maja racje), dwa wady których prawdziwe czarnoprochowce nie maja, trzy inox jest tragicznym materialem do broni. Ludzie sie zorientowali i rynek sie skończył.
  • Odpowiedz
@Fennrir: Poczytaj sobie opinie na forach, zobacz grupy na Facebooku jak wyglądają zdjęcia inoxow "w środku". Tam nie ma anonimowych opinii tak jak tu, ludzie najczęściej podpisują sie swoim imieniem i nazwiskiem.
  • Odpowiedz
No właśnie były wersje CP w inoxie


@Fennrir: Hmm bo wiesz tam jest taki myk ze do wersji na scalone mozesz zalozyc bebenek kapiszonowy a do kapiszonowego nie zalozysz bebenka na scalone bo jest konstrukcyjna blokada. Stad moje watpliwosci bo masz oferte "rewolwer kapiszonowy" ale on nie jest kapiszonowy tylko normalny z zalozonym bebenkiem od kapiszona. Chyba ze faktycznie byly wersja tylko do kapiszonowcow.
  • Odpowiedz
@FortunaHej:
Nie no, pytam o konkrety. Wiem że niklowanych nie warto brać po ponoć ta warstwa po jakimś czasie odpryskuje, ale co jest nie tak z nierdzewką?
A komendy to chcą się w tej kwestii przywalić do byle czego i o ile niekiedy wśród broni CP faktycznie pojawiają się jakieś dzikie ahistoryczne wynalazki (chociażby ten zminiaturyzowany Cattleman) tak zmiana materiału nie powinna się liczyć jako ingerencja w konstrukcję - równie
Fennrir - @FortunaHej: 
Nie no, pytam o konkrety. Wiem że niklowanych nie warto brać...

źródło: comment_1592682261gYRgfKxln1gVL8enNPQmHi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ahistoryczne wynalazki


@Fennrir: Catelman jest niehistorycznym wynalazkiem. Tu nie chodzi o zmianę materiału, ale o zmiana działania. Cattelman nigdy historycznie nie istniał. Catelman ma wade konstrukcyjna, nie pamiątek ktory element zużywa sie w astronomicznym tempie.

ale co jest nie tak z
  • Odpowiedz
@Fennrir: przekladaja dla zabawy, jak masz pelen dostep do broni to taki kapiszonowiec to egzotyka. Hmm mozesz miec racje chocia colt saa wystepuje w 2 wersjach black powder i normalnej a oba sa na amunicje scalona, tylko w jednej naboj musi byc taki retro z czarnym prochem a w drugiej mozesz juz strzelac wspolczesnymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@impulse_101:

ale on nie jest kapiszonowy tylko normalny z zalozonym bebenkiem od kapiszona.

Kurki są inne w scalaku i CP, nie odpalisz kapiszonów kurkiem ze scalaka moim zdaniem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FortunaHej:

Catelman ma wade konstrukcyjna, nie pamiątek ktory element zużywa sie w astronomicznym tempie.
Podsumujmy - rewolwer na nabój scalony nitro działa dobrze a ten na CP ze znacznie mniejszą mocą nagle już nie?

Poza tym Cattlemany czarnoprochowe są używane w USA i to z tego co wiem jest głównym kierunkiem eksportu z Włoch. Polska to rynek "odpadowy". Jakoś w Stanach mają inne zdanie co do autentyczności wstecznych konwersji Cattlemana
  • Odpowiedz
Podsumujmy - rewolwer na nabój scalony nitro działa dobrze a ten na CP ze znacznie mniejszą mocą nagle już nie?


@Waspin: Nie mam zielonego pojecia co ty podsumowujesz. Mówimy o broni rozdzielnego lądowania vs broni na naboje scalone, ty nagle wyskakujesz z prownaniem broni nitro vs cp.....

Poza tym Cattlemany czarnoprochowe są używane w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FortunaHej: daj link do opinii o zużywaniu się Cattlemanów. Skoro żądasz poparcia "wysrywów", to najpierw udowodnij że nie robisz z mordy cholewy
  • Odpowiedz
daj link do opinii o zużywaniu się Cattlemanów.


@Waspin: Wystarczy wejść na forum blackpowder. Tam sa opinie o tym jaka konstrukcja jest Cattleman i jak wyglada szczelina po kilkudziesięciu strzałach.

ie jak szukasz to masz tu linki np do forum z cenami i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FortunaHej:

Wystarczy wejść na forum blackpowder.
to wysil się, wejdź i znajdź skoro tak łatwo. Btw mam szczelinomierz i Cattlemana i może mi napisz czego mam szukać po kilkuset strzałach bo jakoś mi ta mityczna szczelina nie urosła ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ktory nie dziala.....
Co nie działa? Link czy sklep? Masz przecież ofertę.
  • Odpowiedz
@Waspin: Masz konkretnie gdzie masz wejść, jezeli nie potrafisz to juz jest twoj problem.

Co nie działa? Link czy sklep?


@Waspin: Wyraźnie cytuje twoj komentarz, twoj link nie dziala. Pewnie jest tak jak te 3 opinie sprzed 20 lat..... Nic dziwnego, ze nie dziala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FortunaHej: mam cię w dupie. Walisz wysrywy, nie umiesz linka wstawić ani mojego odpalić, spadaj na czarną pieniaczu. 20 lat temu to policja za cattlemany ganiała mądralo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz