Wpis z mikrobloga

@Waspin: To widze tyle z:

Poza tym Cattlemany czarnoprochowe są używane w USA i to z tego co wiem jest głównym kierunkiem eksportu z Włoch.


@Waspin: Jeden niedziałający link i 3 opinie prawie z poprzedniego wieku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FortunaHej: to więcej niż
1. wysryw "policja ściga za cattlemany"
2. wysryw "na forum piszą wszędzie"
BEZ linków, BEZ dowodów, urojony debilizm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FortunaHej: nie mam ochoty pracować tam gdzie ty. Ja odpuszczam, mam lepsze w życiu rzeczy do roboty niż pisać z pieniaczem co nie umie wstawić ani 1 linka na poparcie swoich wysrywów
  • Odpowiedz
@Waspin: Klamiesz, manipulujesz, nie masz podstwowej wiedzy, a teraz nawet nie jestes w stanie utrzymać sie w swoich kłamstwach. Mogles miec chociaż na tyle samozaparcia. Przykre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FortunaHej: linka wrzuć jakiegoś kiedyś. Albo idź na komisariat i donieś że mam cattlemana, może trafisz na ten gdzie cattlemany są nielegalne. Beka z ciebie
  • Odpowiedz
@Waspin, @FortunaHej: Koledzy, coś Was chyba poniosło. Całą tę dyskusję można było przeprowadzić w sposób cywilizowany, bo obaj macie merytoryczne argumenty, tylko jeden z drugim się zapowietrzył i polecieliście ad personam jak obrażone gimbusy, zamiast wziąć i powklejać te linki.

Faktem jest, że kiedy się spróbuje wyszukać sklepy w USA z tymi Cattlemanami, znajduje w googlach sporo wyników, choć w wielu jest "out of stock". Dla przykładu, na stronie polecanego przez hickoka45 sklepu:
https://www.budsgunshop.com/product_info.php/products_id/719010724
A tu dyskusje o
  • Odpowiedz
@Waspin: Najgorszego sortu troll udający znafce. Sieje ferment na tagu pisząc takie pierdy, że cho cho. Straszy odpowiedzialnością karną nie rozumiejąc przytoczonych przez siebie przepisów. Nic tylko czarnolistować.
  • Odpowiedz
@Fennrir:
Żadna firma nigdy nie produkowała kapiszonowych cattlemanów w inoxie. Były tylko niklowane lub ze zwykłej stali pokrytej warstwą teflonu przez co tylko imitowały nierdzewkę. Odpryskiwanie tej powłoki w zastraszającym tempie skutecznie ukróciło dalszą produkcję.

@impulse_101: Na odwrót też pasuje. Tzn. włożyć się da, bęben będzie pracował ale wystrzelić nie wystrzelisz. Do tego potrzeba kurka z iglicą i przesuniętego otworu w elemencie oporowym szkieletu.
  • Odpowiedz
@Waspin: Ten koleś uprawia srogie demagogie. Pisał, że obecna ustawa była wprost stworzona pod strzelców czarnoprochowych. Prawda jest taka, że cały ten zapis jest dziełem przypadku, o czym jest nagranie z konwencji ROMBU. Po prostu na większość posiedzeń komisji był oddelegowany inny człowiek np. z komendy głównej i nie do końca zdawali sobie sprawę nad czym pracują.

Jeśli to nie Ty to znaczy, że nie o Ciebie mi chodziło (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gaz24wolga: hehe, ja po samym stylu pisania zauważyłem że mu kociołek trochę kopci. Btw chciałbym, żeby w Polsce jakakolwiek ustawa albo rozporządzenie były stworzone wprost z myślą o środowisku strzeleckim (oprócz zakazów przemieszczania z bronią i niektórych sekcji ubojki z karami)
  • Odpowiedz