Wpis z mikrobloga

Powiem tak, przeliczyłem zajebistość tej broni od becketa. Wydałem 6k kapsli na 6k amunicji .50, a już połowę wystrzelałem i tak średnio z obrażeniami XD Już mój wybuchowy karabin gatlinga jest lepszy, kij przynajmniej zaoszczędzę amunicje 5mm i nie zmarnuje stali i ołowiu. Dobry uczynek na dzisiaj zrobiony, uratowałem dupę gościa na 60 lvlu przed spalaczem, którego zabiłem w 10 sekund XD Lecimy dalej z questami dla bandytów, a potem cyk minigun gaussa i pozamiatane ( )

#fallout76 #fallout #gownowpis #gry
  • 7
@Wanzey: Zamiast wydawać kapsle, zainwestuj przy craftingu w perk pod zręczność Nadgorliwość + perk pod szczęście mający 30% szans na wykraftowanie x2. Z wybuchowym Browningiem .50 można na spokojnie wymiatać.
@DrakePL: Toć mam dawno i super duper też XD Tylko to gówno żre cholernie dużo stali, a mi się nie chce farmić, zresztą 6k to idzie odrobić tak o. W sumie jakbym nie zaczął wydawać kapsli to bym już miał z 35k, a tak ciągle stoję na 10
@Wanzey: Jeśli masz sporo niepotrzebnej broni, zainwestuj w perk zwiększający ilość materiałów przy rozbieraniu sprzętu. Trzy krótkie rajdy na West-Tek pozwolą ci zebrać ponad 400-900 stali + plastik na pakiety.