Wpis z mikrobloga

Dzisiaj bedzie mi robiony test na obecnosc narkotykow w moczu. Nie wiedzialem o tym to test wyrywkowy Wiadomo ze wyjdzie pozytywny bo przez 3 ostatnie dni ostro przesadzilem z cpaniem. Pytanie brzmi jak mam zareagowac jak zobaczy ze pozytywny? Mam sie dziwic, smiac ze to jakis gownotest? Przyznanie sie do winy nie wchodzi w gre #narkotykizawszespoko #pytanie
  • 39
@soshiu: taki test nie ma na przykład mocy prawnej. dopiero badanie krwi może potwierdzić zawartość narkotyków w organizmie. poza tym można odmówić testu, nikt absolutnie nie może Cię zmusić bo niby jak. mów, że nie możesz się odlać i tyle.
@JPNyygaa: bedzie robiony taki na 5 narkottkow chyba zwykly z apteki. Ale co jest dziwne to to że rano robila mi test na benzo ktore tez ostro siekalem i o dziwo wyszedl negatywny
@soshiu: chcesz budować zaufanie kłamiąc i kombinując?

Powiedz jej wprost i tyle. Nie będzie zadowolona ale przynajmniej będzie to szczere i szybciej Ci zaufa. A tak, zachowujesz się jak jakiś #!$%@? narkoman. Chyba ze masz na nią #!$%@? to odmów testu.

Chyba ze chodzi o marichuanę którą uważasz ze nie jest narkotykiem i powiesz jej wprost ze maryśkę palisz i nie przestaniesz bo to używka a nie narkotyk, ale innych nie
@soshiu: chłopie nie uwierzy Ci, lepiej już skołuj mocz od kumpla i noś przy ciele w worku żeby ciepły był. no i kwasek cytrynowy jak wlejesz albo dosypiesz to test nie wyjdzie z tego co pamietam ale niektóre mają nawet opcje „błąd”