Wpis z mikrobloga

1. Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób ruch walczący o równe traktowanie czarnoskórych przeczy matematyce, ale domyślam się że prawacki mózg, a raczej strzępy tego co kiedyś nim było połączył "słynną" statystykę 13%/50% z matematyką i rasizmem. Co do samej statystyki:

"Odnośnie 13/50, cała sytuacja i statystyki nie dość, że są niewłaściwe to składa się na nie tyle socjo-ekonomicznych elementów, że jest to niemalże niemożliwe do ogarnięcia. To prawda, że dużą rolę odgrywa bieda i prejudice, ale chyba największym problemem jest przesyt policji w obszarach głownie afrykańsko-amerykańskich, policja widzi statystyki, wysyła jeszcze więcej policji do tych sąsiedztw a jak wiadomo im więcej policji tym więcej zbrodni zostaje odnotowanych co jeszcze bardziej napędza tą #!$%@?ą karuzelę. Wpływa na to jeszcze oczywiście rasizm i to jak policja reaguje na osoby czarnoskóre, tzw łapanki zdarzają się bardzo często, taka osoba zostaje złapana w stanie który nie ma jeszcze zalegalizowanej marihuany i taka osoba zostaje aresztowana gdzie jest duża szansa, że jeśli była by biała to by dostała tylko tzw. "slap on the wrist" Cały system jest okropnie #!$%@? i niemalże niemożliwy do wyjaśnienia a taki prawicowy wykopek zobaczy 13/50 i od razu bierze to jako fakt i nie pyta co i dlaczego..."


2. LGBT w żaden sposób nie neguje biologii, a biologia nie neguje LGBT. Homoseksualizm jak najbardziej w naturze, nie jesteśmy w 100% pewni co za niego odpowiada i dlaczego występuję choć są różnego rodzaju teorie, te bliższe prawdzie jak i trochę jej dalsze ale kiedyś do tego ludzkość dojdzie. Wiemy również że nie jest wynaturzeniem i homoseksualizm nie powoduje pedofili jak i poglądów. Swoją drogą bardzo ciekawi mnie fakt że jedyny kto pisze o rasizmie nauki są prawaki xD

Btw fajnie tak pobawić się w panów @Print_Screen i @lakukaracza_ () #neuropa #bekazprawakow #heheszki #nauka #lgbt #urojeniaprawakoidalne
MudrzynKamil - 1. Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób ruch walczący o równe trakt...

źródło: comment_1592638833oiSQj5lCbtm1pAplPeutEf.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób ruch walczący o równe traktowanie czarnoskórych przeczy matematyce,


@MudrzynKamil: Przeczy logice, a to część matematyki a raczej matemtyka służy do obliczania logiki. Pozbycie się policji i sądów w żaden sposób nie poprawi życia żadnej grupy społecznej, a to postuluje ten ruch. W dodatku wysoka przestępczość wśród murzynów w USA jest związana z ponad 70% wychowywaniem w rodzinach bez ojca i to jest problem o
  • Odpowiedz
  • 0
@djtartini1 nikt nie chce zakazać sądów i policji, co do wychowania się bez ojca bardzo prosił bym jakąś statystykę gdyż ja takowej nie znam. I tak, można o tym mówić. To wy myślicie że każdy zwyzywał was od rasistów co jest nieprawdą
  • Odpowiedz
@MudrzynKamil: https://www.youtube.com/watch?v=UKxJejdM1Qs&feature=emb_logo
Tutaj masz wypowiedź jednej z przywódców tego ruchu. No i już nie mówię o zniszczeniu komisariatów, zabijaniu policjantów i zmianie nazwy na komisariacie w Seattle. Poczytaj postulaty chaz.
https://en.wikipedia.org/wiki/African-American_family_structure
Więc warto sprawdzać jaki ruch popierasz. No i w ogóle co to jest "To wy myślicie że każdy zwyzywał was od rasistów co jest nieprawdą" Wy czyli kto? Jesteś bolszewikiem, żeby dzielić ludzi na naszych i waszych? Jestem rasistą, bo
  • Odpowiedz
@MudrzynKamil Chyba wychodzisz ze złego założenia, to przez ilość przestępstw w czarnych dzielnicach jest tam taka a nie inna ilość policji. To nie ilość policji w okolicy wpływa na ilość morderstw. Nie bez powodu 50% zabójstw popełniają czarni. Głównym czynnikiem jest raczej wychowanie w patologii i przekonanie, że należy im się więcej. Przykładowo w Kambodży w 2011 roku odnotowano zaledwie 2 zabójstwa na 100k mieszkańców, a przeżyli tam straszną wojnę. Jednak nawet
  • Odpowiedz
@djtartini1: 1. Fajny materiał ale nie widziałem tam słowa o zlikwidowaniu policji i sądów w państwie, poza tym czemu od razu uważasz że jestem zwolennikiem niszczenia i mordowania? Dlaczego uważasz że muszę wspierać "chaz" ( szczerze to pierwsze słyszę o tym) gdy chcę wspierać czarną ludność w walce o swoje prawa? Jesteś bloszewikiem że mi to zarzucasz? Napisałem "wy" i rzeczywiście mogło to brzmieć nieprzyjemnie ale chodziło mi o ciebie i
  • Odpowiedz
@kappameaner: bardzo ciekawe spostrzeżenie, mógłbyś proszę podać mi link do statystyk o morderstwach? Byłbym wdzięczny. Co do wychowania w patologii masz rację, ale podejrzewam że w niektórych stanach rasizm jest drugim powodem
  • Odpowiedz