Wpis z mikrobloga

Jprdl dlaczego janusze boomerzy (w większości) maja taki ból dupy o gadżety w samochodzie ułatwiające życie, jak np. czujniki parkowania, kamera cofania, tudzież tempomat aktywny, nie mówiąc już o automatycznej skrzyni? I zawsze jest gadka typu HURR DURR KIEDYS TEGO NIE BYŁO I JAKOŚ SIĘ JEŹDZIŁO. Idąc tym tokiem myślenie to niech kupią auto na korbkę i bez wspomagania kierownicy BO KIEDYŚ TAK BYŁO KURŁA I SIĘ JEŹDZIŁO

#motoryzacja #boomer #janusze #zalesie
  • 22
  • Odpowiedz
@she-wolf1993: bo lepiej jest sobie radzić z obsługą samochodu bez tych wspomagaczy (czujników, kamerek) :)

nie tłumaczy to skali narzekania januszy, ale jak ktoś się opiera o te wspomagacze to w razie ich awarii może stanowić zagrożenie na drodze
  • Odpowiedz
@she-wolf1993: większosć to zwykły ból dupy, ale np parkowanie w czujnikami dookoła kompletnie nie uczy czucia granic pojazdu i potem wyjedzie taki poza miasto gdzie nie ma namalowanych linii i jedzie środkiem drogi bo myśli że zaraz spadnie na pobocze
  • Odpowiedz
@she-wolf1993: Co tam janusz? dalej zmieniasz biegi manualem z synchronizacja? Nawet mi cie nie zal, ja to lubie miec kontrole nad obrotami i wypieram sie takich ulatwiajacych zycie nowoczesnych rozwiazan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@she-wolf1993: a może po prostu boją się, że te wszystkie gadżety mogą okazać się podatne na awarię i nie da się tego naprawić podstawowymi narzędziami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ssailorr: równie dobrze w 10-letniej klasie premium może być więcej bajerów niż nowej Dacii czy Fiacie. Aczkolwiek sam nie rozumiem tego, dla mnie każda nowinka w aucie to poprawa komfortu prowadzenia, zamiast cofać na oko, cyk czujniczki albo kamerka i wiesz ile możesz. No ale niektórym nie dogadasz zatrzymali się w 89, i tak trwają a świat idzie do przodu.
  • Odpowiedz
@she-wolf1993: Mnie wkurza że ludzie płaczą że elektronika. U mnie w rodzinie jest samochód z automatyczną klimą, raz że słabo grzeje i czasami wiatrak nie startuje. I już starszy właściciel klnie na elektronikę i te silniczki co sterują temperaturą. Sprawdzam sterowanie temperaturą - silniczek reaguje na zmiany ustawień. Sprawdzam silnik dmuchawy - jest zasilanie po walnięciu pięścią silnik rusza. Czyli zepsuły się rzeczy które występują też w polonezie a właściciel
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@she-wolf1993: sam nie lubię zbyt przebajerzonych samochodów, bo to więcej rzeczy, które mogą się zepsuć. Potem, albo samochód 1/10 roku stoi u elektromechanika, bo chcesz mieć je w 100% sprawne, albo i tak nie masz tych pierdół, bo auto musi jeździć.

  • Odpowiedz
@she-wolf1993: Nie tylko Janusze, jedna moja była, patrząc po nicku, z Twojego rocznika 5 lat temu miała to samo. Sama jeździła gołym Yarisem i nie mogła przeżyć w moim samochodzie głupich czujników parkowania (które i tak miałem tylko z tyłu), wypominała mi je jak Niemcom wojnę przy każdej okazji. :D
  • Odpowiedz