Wpis z mikrobloga

Czekałem tyle lat na tą grę. Pamiętam, że pierwsze tlou było moją pierwszą grą na ps4 i w ogóle na konsole(PS4 była moją pierwszą konsolą). Bardzo mi się podobała ta historia i to głownie przez to mnie ta gra tak urzekła, bo sama grywalność była ok.
Jarałem się na drugą część i był to top3 oczekiwanych tytułów na 2020, ale po pierwszych przeciekach już mi spadło zainteresowanie i wstrzymałem się z kupnem na premierę.
Postanowiłem jednak potwierdzić czy to prawda (spoilery, by mi nie przeszkadzały w przejściu gry).
Jednak to co się dzieje w grze i fabuła to jeden wielki żart. Jeden mireczek podesłał i myślałem, że to jakiś fake, że mogli tak to #!$%@?ć i aż wydawało się nierealne, że tak to rozegrali.
Mam gdzieś wątki homoseksualne - bo często "fanboje" tym bronią grę, z resztą w pierwszej części były takie elementy i jakoś gra była odebrana rewelacyjnie.
Tak więc wstrzymuje się zakupem i może poczekam aż będzie w plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps4
#nobodykiers
#tlou2
  • 11
@maxwol poczekaj. Zagrasz kiedys to pewnie zmienisz zdanie. Nie sugeruj się opiniami, szczególnie tych co nie grali lub jakimiś skrótami fabuły. Gdybym ja się sugerował opiniami innych to bym w nic nie zagrał. Gram od wczoraj od północy małymi przerwami i jest dobrze. Nie mam pojęcia skąd te #!$%@?. Chciałbym wierzyć, że ludzie nie są aż tak ograniczeni. Podobna akcja była z death stranding na samym początku. Jechanie po grze nie miało
@Mihaal:
chciało by ci się odpowiedzieć na pytania?

Jestem wielbicielem posy-apo
Filmy, książki, gry, seriale
Pierwsza część była miodzio, klisza na kliszy ale jak ktoś lubi post apo to lubi i już

Mam wywalone na orientację i inne konotacje bohaterów, jestem LGBT+ friendly
komuś kto grał chciałabym zadać pytania:

Jak wypada to że Joel ginie niemal od razu?
Istota części pierwszej i wgl motywem przewodnim była relacja J i E

Jak
@last_of_us może tylko o joelu powiem. Nie jestem jakimś fanem tej akurat gry więc nie płakałem. Samo granie złym hmm gdybym nie znał spojlerów to byl bym w ogromnym szoku po jego śmierci bo fajnie się ją gra. Czuć siłę w tych łapach ;)