Wpis z mikrobloga

@Vadim_5: @In_flow83: Wyseksualizowane czasy są tylko w telewizji i netfliksie, w rzeczywistości nigdy nie było tak cieżkich czasów jeśli chodzi o seks i związki jak dzisiaj. Dla przeciętnie wyglądającego mężczyzny znalezienie dziewczyny na seks graniczy prawie z cudem. Może mały odsetek bardzo przystojnych mężczyzn i cześć obcokrajowców może spokojnie szukać miłości i seksu. Polacy uprawiają teraz znacznie mniej seksu niż kiedyś, znacznie większa liczba mężczyzn nie uprawiała seksu przed dwudziestym
@Kofifix:
O czym Ty #!$%@?? Moi znajomi co są maks 6/10 jak chcą to sobie ruchają szmaciury w klubie praktycznie co tydzień. Przecież są kluby, które są otwarte cały tydzień. Jaka jest kpina z aplikacjami? Że możesz się ustawić z 5 typiarkami w 1 tygodniu? xD
@spocony_smierdziel:
Nikt nie jest obiektywny, ale używam ogólnie przyjętej skali w moim środowisku. Poza tym co chwila w klubie się widzi neandertali dresów co wyglądają jak małpy w porywach 4/10, a też jakieś tam lochy sobie ogarniają (często całkiem dobre).
Jak masz 0 matchy to znaczy, że albo nie masz zdjęć, albo wrzuciłeś mega #!$%@? + nie pomagasz sobie opisem.
@pi73r: na tidnerze i innym podobnym jest przeważnie 80 procent mężczyzn a kobiety dają średnio 5procent osób w prawo, z tego sporo cześć ich nie odpisuję, to jest kpina a nie aplikacja do poznawania osób czy seksu
@Kofifix:
Nie jestem jakimś chadem (przynajmniej z wyglądu h3h3), jestem chudy, z buźki co prawda dobre 7, po kilku miesiącach miałem kilkaset par (mimo, że starałem się jako tako usuwać te najsłabsze + byłem bardzo wybredny i w prawo dawałem 1 na 15 albo i rzadziej). Do większości nawet nie miałem czasu napisać, ale z 6-7/10 odpisywało i w praktyce na 10 konwersacji było spotkanie 2-3 razy.
Więc nie gadajcie, że
@spocony_smierdziel:
A może to kwestia gadki i fotek. Jak zaczynałem na tinderze to miałem 2 #!$%@? zdjęcia i gadkę bez rewelacji i też marne efekty. Po booście galerii i wyrobieniu się to zmieniło, mimo że co najwyżej wygląd mógł pójść na minus. A co do brzydkich ludzi na tinderze no to chyba obvious, że nie będzie matchy, no chyba na czymś polega ta apke, dyskutowaliśmy tutaj o przeciętnych xDD
Zresztą to