Wpis z mikrobloga

@chanelzeg: ma kwotę wolną i dobrowolny ZUS, tak tylko mówię.

@shoananas: waloryzacja nie jest potrzebna, chyba że w dół xD. 500+ zaczęło się z wysokiego pułapu w porównaniu do podobnych świadczeń w innych państwach UE. I trzeba pogodzić się z tym, że 500+ zostanie, a to czego się można się "maksymalnie" spodziewać to jakieś kryteria dochodowe etc.
  • Odpowiedz
ma kwotę wolną i dobrowolny ZUS, tak tylko mówię.


@yeron: To są grosze lub rzeczy bezkosztowe (nie ma składek nie ma emerytur) względem tego co oferuje innym grupom
  • Odpowiedz
500+ zaczęło się z wysokiego pułapu


@yeron:
Wprawdzie jestem przeciwnikiem socjalu ale obiektywnie patrząc to te 500 zł to jest nic i było nic w momencie wprowadzenia. Przecież to są raptem jedne większe zakupy na tydzień dla rodziny.
  • Odpowiedz
@yeron:
Ależ ja się nie odnoszę do tego, kto ma więcej a kto mniej, tylko do faktu, że 500 zł to tak czy inaczej "#!$%@? nie piniondz". No świata za to nie zwojujesz.
  • Odpowiedz
@shoananas: Znowu inny debil, nie napiszę który (kto zgadnie?), oprócz poparcia dla górników, czternastek dla emerytów i przywilejów dla Kościoła, domaga się zwiększenia z 500 do 1000, licząc na to, że zmiana nazwy rozdawnictwa (z "na bąbelki" na "zwrot podatku") ma jakiekolwiek znaczenie dla już niewydolnego budżetu.
  • Odpowiedz
Czytałem to AMA. Jego oferta jest skierowana do beneficjentów 500+ oraz emerytów i rolników. Pozostałym kopa w dupe. Duda light bo bez łamania konstytucji.


@chanelzeg: widocznie tak ocenili wykopków jego sztabowcy, pewnie poczytali o aferze zbożowej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz