Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 63
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Piątek, 19 czerwca 2020. Imieniny: Gerwazego, Protazego. Słońce wstało dziś o 04:11. Świecić będzie 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:24. Ciemna noc zapadnie o 00:22, ale gwiazd można wypatrywać od 22:20.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 47
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD
Dzień dobry!
Piątek szybciutko nastał i wieczór przed Nami. Już rum się chłodzi heh!
Słońca nie ma, ale to w sumie lepiej bo już miałem trochę dość i tęskniłem za chmurami oraz deszczem. Jest czym oddychać!
Smaczności samych. Miłego dnia i weekendu najlepszego. Hej!
Dzisiaj trochę skocznie:
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Dzień dobry ()
Piątek, piąteczek, piątunio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Jadę na wycieczkę krajoznwaczą, bo jest bezpłatna linia autobusowa Polko-Lubin, to wykorzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdarzy mi się czasem na czymś przyjanuszować -
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: i reszta ()

Dzień dobry kochani! Ja tu tylko na chwilkę wpadłem się przywitać, bo zaraz trzeba wziąć się do roboty. Projekt sam się nie skończy. Potem trzeba będzie posprzątać