Wpis z mikrobloga

Zakaz adopcji dzieci przez gejów jest w gruncie rzeczy dyskryminacją mężczyzn. Lesbijki jak mają na to ochotę, to dziecko sobie zrobią i to bez większego problemu. Sam znam taką parę, gdzie jedna z dziewczyn sobie zaszła w ciążę i teraz wychowują sobie razem dziecko. Faceci takiej możliwości nie mają. O tym czy to dobrze, czy źle można oczywiście dyskutować, ale nie o faktach, a fakty są takie a nie inne. W Polsce chętnych na dzieci z adopcji nie brakuje, jest ich więcej niż maluchów. Ośrodki adopcyjne kierując się dobrem dziecka zawsze będą, a przynajmniej powinny wybierać pary mieszane. Jeżeli kierują się dobrem dziecka, to w Polsce tak to powinno wyglądać, bo rodziny z homoseksualnymi rodzicami bez wątpienia będą prześladowane. Pozostaje jednak problem braku rodziców dla dzieci niepełnosprawnych, w tym również intelektualnie. Homoseksualni rodzice mogliby w tej kwestii bardzo pomóc. Są to bowiem najczęściej osoby wrażliwe i oddane. Tymczasem dzieci niepełnosprawnych, które nigdy nie zaznają miłości rodzicielskiej, niestety jest bardzo wiele.

#oswiadczenie #homoseksualizm #adopcja #dzieci #rodzina #polska #takaprawda
Pobierz pogop - Zakaz adopcji dzieci przez gejów jest w gruncie rzeczy dyskryminacją mężczyzn...
źródło: comment_1592516038UnO7alqIADtlPHpaJFE6MA.jpg
  • 8
Homoseksualni rodzice mogliby w tej kwestii bardzo pomóc. Są to bowiem najczęściej osoby wrażliwe i oddane.


@pogop: ciekawe, bo moi koledzy homo mówią coś innego. Jeden stwierdził, że związki homo powinny mieć jedynie rybkę.
Poza tym, jeśli mówimy o adopcji przez homoseksualistów, to sugerowanie, że skoro niepełnesprawne dzieci są niechciane przez hetero i homoseksualni moga je adoptować, też podbiega pod dyskryminację.
ciekawe, bo moi koledzy homo mówią coś innego. Jeden stwierdził, że związki homo powinny mieć jedynie rybkę.


@asique: W gruncie rzeczy masz rację, każdy jest inny, a mierzyłem to miarą moich znajomych par gejów.

Poza tym, jeśli mówimy o adopcji przez homoseksualistów, to sugerowanie, że skoro niepełnesprawne dzieci są niechciane przez hetero i homoseksualni moga je adoptować, też podbiega pod dyskryminację.


@asique: Tak, ale od czegoś by trzeba było zacząć,
@pogop e sumie to bardzo dobry pomysł. Dzieci z pewnymi dysfunkcjami często wymagają drogiego leczenia. A skoro jak wiemy mężczyźni zarabiają więcej niż kobiety to taka para homoseksualistów zarabia znacznie więcej niż średnia para mieszana nie mówiąc już o parze lesbijek (dane wyciągnięte z dupy i oparte na pewnych ogólnikach pokutujących w opinii społecznej)

Tym samym są w stanie zapewnić znacznie lepszy byt tym dzieciom.

Pomysł w deche.
zanim w Polsce dostępna będzie adopcja zdrowych dzieci przez gejów,


@pogop: ja jeszcze tu dodam, że dziecko to w ogóle sprawdzian dla związku. Chore dziecko - to mega sprawdzian.
Sąsiadka ma autystyczne dziecko, które rzuca się z impetem na ziemię - nieważne, beton czy nie, bije inne dzieci, musi być pilnowane w każdej sytuacji. Dostosowano do niego dom i życie, nosi pieluchy (5 lat).

Siostra z kolei ma dziewczynkę z zespołem
Możliwe, że pary homoseksualne tak pragną dzieci, że są w stanie poświęcić swój styl życia i wolność.


@asique: o to własnie też mi chodzi. Jeżeli tak bardzo chcą dziecka, to być może zniosą takie poświęcenie.

Swoją drogą, znam pary z dziećmi z autyzmem. Mega ciężkie wyzwanie i totalna masakra życia. Niektórzy sami o tym otwarcie mówią. Tymczasem kiedyś widziałem na basenie matkę z synem z zespołem Downa. Kobieta uśmiechnięta, zrelaksowana, chłopiec
@pogop: tak, już widzę te tłumy gejów ustawiające się w kolejce po chore dzieci. Zdrowe powinny w pietwszej kolejniści powinny trafiać do teadycyjnych rodzin. Z resztą, kwestią adopcji zainterespwany jest tak marginalny odsetek homo, że nie ma nawet o czym mówić.
już widzę te tłumy gejów ustawiające się w kolejce po chore dzieci. Zdrowe powinny w pietwszej kolejniści powinny trafiać do teadycyjnych rodzin. Z


@ciemnienie: ja tez widzę tłumy. Niewielu mężczyzn ma tyle cierpliwości, żeby ogarnąć normalne dziecko, a co dopiero niepełnosprawne...