Wpis z mikrobloga

@chrzczonki: Jak nowy sprzęt, to przede wszystkim wybadaj, czy to nie obudowa rezonuje, albo czy po prostu głośnik wibrując nie uderza o obudowę. Niestety spotkałem się z takimi niedoróbkami nawet w laptopach z wyższej półki.

Przede wszystkim: czy pierdzą na każdej głosności i czy pierdzą, jak nic nie puszczasz?
@TenTypZez: to jest o tyle dziwne, że filmiki na YT staja w miejscu, przestają zmieniać obraz w momencie, kiedy wyjmę słuchawki z gniazdka. Wydaje mi sie, że gdyby rezonowały, to YT działałby absolutnie normalnie. Ze słuchawkami wszystko działa absolutnie normalnie
@chrzczonki: Nie no, nie zrozumieliśmy się. Po prostu może być wadliwie zamontowany głosnik i brzęczy ci obudowa przy głośniejszych dźwiekach, wtedy nic nie zrobisz, chyba, że na własną rękę jakoś to obijesz. Nie ma to nic wspólnego z działaniem youtube :P
@TenTypZez: rozumiem, do czego zmierzasz, ale wydaje mi się, że to nie jest kwestia rezonowania, a oprogramowania. chyba, gdyby była zwiazana z rezonowaniem, to mógłbym zmienić to, co pokazałem w pierwszym poście.

@Dolan: nie, ponieważ pauzuje się wideo, a dzwięk dalej tak mocno.... pierdzi :), czyli tak, jakby się odtwarzało, ale się nie odtwarza. w momencie, gdy wkładam słuchawki do gniazda, obraz drastycznie przyśpiesza, bo nadążyć za dźwiekiem, dźwięk się