Wpis z mikrobloga

Krótka informacja do "gwiazdy" tego tagu:

Na U2 jest wspaniały klimat


@MrPrado30: Na U2 BYŁ wspaniały klimat, kiedy każdy uważał tłuściocha za sympatycznego, nieporadnego grubaska który razem z gronem przyjaciół (Sebą, Guzikiem, Radziem, Pejnem i jeszcze takim suchoklatesem który później przypakował) na swój sposób próbuje pomóc rodzinie, m.in. remontując pokój brata.

Wtedy grubas wzbudzał u ludzi sympatię, każdy chciał go odwiedzić, poznać, zostawić jakiś prezent. To wtedy (czyli na początku remontu) na Urzędniczą przyjeżdżały największe tłumy, ludzie wpadali ze skrzyniami browarów, krzyczeli "Magical" pod oknem i bronili go przed zgrają zazdrosnych youtuberów (m.in. Medusą i Rafonixem).

Szybko jednak wyszło szydło z worka i knur pokazał, jakim jest człowiekiem - bezwzględnym, skąpym, agresywnym, nudnym, zakłamanym oszustem, który sprzeda nawet własną matkę, żeby tylko dostać hajs od idiotów na swoje kolejne zachcianki.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Od tucznika po kolei odwracali się wszyscy znajomi, później zostawiła go dziewczyna, a w ostatnim tygodniu nawet własny brat. Ale ten idiota w swojej chorej głowie dalej będzie twierdził, że wszyscy bez powodu chcą go zniszczyć.

Nic dziwnego, że od długiego czasu nikt go nie chce oglądać. Zostały mu tylko madki500+ i niewielka grupka wiernych gimbopiesków.

Jak mam oglądać tego oszusta zamulającego przez całego streama na kanapie i #!$%@?ącego swoje kocopoły albo Gochę, od 3 lat powtarzającą te same, wyuczone, udawane i nudne formułki, to tysiąc razy bardziej wolę odpalić Patryka streamującego z ulicy pełnej przypadkowych ludzi, gdzie naprawdę może się wszystko wydarzyć (który swoją drogą nie żałuje kasy - dostaje ledwie % tego co kiedyś zarabiał tucznik, a alkoholu kupuje znacznie więcej).
#patostreamy
#danielmagical
#dwapalcewnatalce
  • 7
@vegeciak: Ja to wszystko wiem jak to wyglądało. Od remontu oglądam Dane i praktycznie ominąłem tylko pare streamków z czasów treningów do fame mma. Popełnił parę błędów (Nie szanował pieniędzy, utrzymywał kontakt z Agą po skopaniu POTĘŻNEGO komputera, obraził się na Jachimka jak zaczął streamować, stworzył fame mma zaniedbując widzów). Celów nie mógł wykonywać bo jacyś ludzie przeszkadzali, dzwonili niszcząc zabawę (np. Sala na sylwestra) . Prawdą jest też, że był
@MrPrado30: Magical i "dobry człowiek", leżę i kwiczę.

Ten oszust zbierał na zabawki dla dzieci z domu dziecka, a zebraną kasę (ponad tysiąc zł) wydał na swoje zachcianki.

Podobnych przykładów jest mnóstwo. Wszystkie charytatywne streamy tucznika były albo po to, by ocieplić wizerunek przed nadchodzącymi reportażami w tv, albo by zrobić kolejny wał na kasę.

Trudności z realizacją celów? Nie kpij... Ten oszust na każdym celu robił wałki. Nie będę wypisywał