Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sztofort: Raczej emocje, zwroty akcji itd. Zwyczajnie dużo się dzieje, a sam pomysł na pierwszą akcje wg mnie świetny. Niestety, nie da się obyć bez telenoweli. Nawet stare kino akcji ma często w sobie idiotyczne wstawki romantyczne, które burza nastrój.

Tyle że to norma. Gdyby wyrzucić te elementy film/serial byłby krótszy, nudny (zbyt duży przesyt akcji), nie wzbudzałby różnych emocji (od zaciekawienia, niecierpliwość po irytację).
  • Odpowiedz
@otootooto: Poniosło ich trochę ale dynamiczna akcja i dobry scenariusz wystarczy żeby wciągnąć większość ludzi. Ja nie wytrzymałem i przestałem oglądać w pewnym momencie, a no i jeszcze segz i doopska
  • Odpowiedz
@otootooto: włączyłem 1 odc. licząc na coś w stylu gry Pay Day. Okazało się, że nie dość że to nie ma nic wspólnego z tą grą po za samym napadem na mennicę, to w dodaktu motywem przewodnim tej szmiry jest wątek miłosny każdego z każdym już w 1 odc. Przestępcy #!$%@?ą się w zakładnikach, ich szef #!$%@? się w jakiejś policjantce również w 1 odc. kurła to już bym wolał sobie
  • Odpowiedz
@otootooto: TURBO GÓWNO! Zajebisty pomysł na serial. Gdyby bardziej na technicznej stronie się skupili to było by mega. Drukowanie hajsu, zabezpieczenia, procedury bezpieczeństwa stosowane w mennicach drukarniach hajsu to jest przecież ocean ciekawostek. Samych technikaliów jeden sezon mógłby być, do tego jeszcze wpleść to seksownie wątek sensacyjno kryminalny i jest hit dekady.

Ale nie! Lepiej koncentrować się na wątkach romantycznych i romansach między członkami ekipy, między zakładnikami, między zakładnikami i członkami
RisingKnee - @otootooto: TURBO GÓWNO! Zajebisty pomysł na serial. Gdyby bardziej na t...

źródło: comment_1592504004VF1XO2cYWJJBdlWaKRLpjx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz