Wpis z mikrobloga

@DADIKUL: No raczej, ale też sie cudów nie spodziewaj, vr ssie mocno z grami ale na oculusa jest sam shit na góra dwie godziny grania.

Nie bez powodu największym hitem jest gra gdzie machasz mieczami do muzyki jak z wii - jeszcze te ceny, za 40$ masz ets2 z masą dlc pod vr z pc
@suqmadiq2ama zobaczymy jak mi to sądzie, wczoraj trochę pograłem i efekt jest spoko. Wcześniej tylko raz próbowałem jakiejs animacji z rekinem na psvr. Jak będzie #!$%@? to sprzedam :D
@spunky właśnie poinstalowalem dużo gierek z sidequesta i jakieś inne scracowane kupiłem na ebayu, ale nudzi mi się szybko, chyba jestem już za stary haha. Super hot za to mnie wkręcił mocno, po joincikach jak grałem to wrażenia super.
@spunky a mam tą myszkę też, zagrałem chwilę i wygląda spoko. Może kiedyś siądę na dłuższą chwilę do tego. Teraz grałem w demnko horroru terminus z sidequesta i spoko. Raz się wydygałem konkretnie
@DADIKUL: nie cierpię jak mnie coś w grach straszy. Do tej pory pamiętam jak naście lat temu grałem w soldier of fortune II i jakiś koleś mnie zaszedł od tyłu. Myszki musiałem na podłodze szukać xD
@DADIKUL: instaluj half life. Robi zajebistą robotę. Żałuję tylko, że nie mam więcej miejsca na granie bo odczucia byłyby jeszcze lepsze. Jak nie masz Half Life to kup na steamie ze 7 zeta na promocji ;)
spunky - @DADIKUL: instaluj half life. Robi zajebistą robotę. Żałuję tylko, że nie ma...
@spunky przekonałeś mnie, juteo zainstaluje. Btw widziałem to na sidequescie za friko chyba jest? Skończyłem właśnie grac w endless mode w super hot bo #!$%@? tak ręka w ścianę ze myślałem że połamałem palce xd