Wpis z mikrobloga

@sralpies: możesz mieć racje, ale niekoniecznie. ja dla przykładu w Niemczech miałem naprawdę mocne wzięcie na Tinderze a w Polsce o wiele mniejsze. dużo też zależy od jakości zdjęć, nawet z facjatą 4/10 można zwrócić uwagę dobrymi zdjęciami.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Masz 31 lat? To przez mieszkanie raz w miesiącu by Ci przebiegała 25 latka w samym ręczniku gdybyś był ogarnięty. I nie zmienię zdania nawet jeśli szukasz materiału na żonę - zamiast kilku to biegałaby Ci jedna. Weź coś z sobą zrób, bo jak na tyle lat masz bardzo "niepozytywne" podejście do życia
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Niekorzystanie z tej aplikacji w ogóle albo filtrowanie po młodszych - młodsze szukają ogarniętych ciut starszych, bo lubią bezpieczeństwo i czuć się zaopiekowane (oczywiście bez przesady). A zanim Ty dojdziesz do wniosku, że jednak chcesz mieć dzieci z nią to ona jeszcze będzie przed swoimi 30 urodzinami
  • Odpowiedz
@RoastieRoast:

No wlasnie nie wiem jak "ogarniecie" mialbym demonstrować


Jak się nie ma ładnej mordy tak jak to @spocony_smierdziel mówi to trzeba nadrabiać resztą - ale nie skakaniem nad panienką i sypaniem hajsu, wożeniem się BWM tylko obyciem w towarzystwie, pewnością siebie pochodzącą z innych rzeczy niż ładna morda, niestety. Do brzydkiej mordy można mieć ładną sylwetkę, ale trzeba zapracować. Można być interesującym człowiekiem, ale trzeba dużo czytać i interesować się
  • Odpowiedz