Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: Wstawiając ich zdjęcia na wykop w kontekście "patrzcie z jakimi pasztetami mnie #!$%@?". Oby Ciebie kiedyś wkleiły w podobnym kontekście, może byś się ogarnął gdyby twoje zdjęcia latały po internecie z komentarzami "jak go zobaczyłam w matchach to odinstalowałam tindera".
To nie jest ich wina, że są przeciętne z wglądu czy starsze niż byś chciał, jak wolisz młode modelki to takie sobie przesuwaj i tyle.
@RoastieRoast: To tego ci życzę. Większość ludzi zakłada tam konto w nadziei na poznanie kogoś do związku, nie żeby zostać pośmiewiskiem internetu, że śmiały się zestarzeć i nie pasują przegrywowi z wykopu. Jak kiedyś rozwiniesz w sobie minimum empatii to może dotrze dlaczego wykorzystywanie tych zdjęć do nabijania się z ludzi za ich wiek czy rysy twarzy jest poniżej poziomu.
@numer_rachunku_karty: ja mam 30 i w zeszłym roku miałem na warsztacie m.in. 21-22 latki wyciągnięte z #tindera. OP to po prostu zwykła, brzydka faja. Chciał sobie podbudować ego wstawiając zdjęcia nieatrakcyjnych kobiet a wyszedł strzał w stopę. Przecież nasze pary to odzwierciedlenie naszej atrakcyjności zazwyczaj, więc można sobie wyobrazić jak wygląda OP