Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Telefon nigdy nie został zalany, wystawiony w trakcie użytkowania na deszcz.
Telefon wieczorem podłączony do ładowarki, dziś rano nie chciał się włączyć, reset też nie przyniósł efektów. Zaniosłem do serwisu a oni wysyłają mi taki SMS:
Co robic,? Oszukują, mówią prawde czy oddać do innego serwisu
.
W Panstwa urzadzeniu zdiagnozowano ingerencje cieczy lub wilgoci - wyklucza to mozliwosc obslugi gwarancyjnej. Mozemy zaproponowac odplatne (100pln) c kozyszczenie i diagnostyke. W przypadku potrzeby dodatkowej obslugi po czyszczeniu kotaktujemy sie celem ustalenia i zaakceptowania przez Panstwa dodatkowych kosztow ( o ile bedzie to konieczne ).
Związku ze zmianą procedur w naszej firmie
Prosimy o informacje zwrotne przez sms oraz potwierdzenie oświadczenia:

"Niniejszym zlecam wykonanie naprawy telefonu uszkodzonego w skutek zalania/ narażenie na inny kontakt z cieczą.
Oświadczam, iż przed złożeniem niniejszego zlecenia zostałem(am) poinformowany(a) że przyczyny zaistniałych uszkodzeń wykluczają dokonanie naprawy gwarancyjnej, oraz iż przywrócenie pełnej lub częściowej funkcjonalności telefonu może być z tego powodu niemożliwe i fakt ten akceptuje. "

Dodatkowo informujemy, że usługa czyszczenia urządzeń po zalaniu odbywa się poza strefą autoryzowanego serwisu Huawei i nie jest ona powiązana w żaden sposób z naprawą w ramach gwarancji.

Pozdrawiamy
Autoryzowany Serwis Huawei.

#huawei #serwisgsm #telefony
  • 4