Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko!

Dzisiaj kolejna, tym razem bezmięsna wersja serowych tostów z dodatkiem pesto i suszonych pomidorów.

Tosty serowe z pesto i suszonymi pomidorami

1 jajko
80g startego sera żółtego
45g majonezu
20g pesto
20g suszonych pomidorów w oleju
Bazylia
Sól, pieprz

Pomidory posiekać, połączyć z pozostałymi składnikami, doprawić solą, pieprzem i bazylią.
Piec w opiekaczu (ja zawsze piekę używając grillowych płytek, z tego przepisu wychodzi jedna duża "kanapka").

MAKRO: 791kcal 32B 71T 8W

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw
I bloga ziemniakizostaw
Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
Pobierz c.....i - Dzieeeń dobry Mirko!

Dzisiaj kolejna, tym razem bezmięsna wersja serowych ...
źródło: comment_1592460896rW4F7g1PjNOUcp0xD1NS0b.jpg
  • 26
@antkowa a bo chyba nigdy jej nie spisałam tylko wrzucałam gdzieś zdjęcie na insta XD nie ma filozofii, dorzucasz do środka pokrojoną szynkę, boczek, salami, chorizo czy co tam lubisz. Można też na wierzch dać na przykład cienkie plasterki wędzonego boczku to się fajnie przy pieką :)
@dassem na tosty. Sos to majonez i sriracha, wymieszane :)

Normalnie surowe jajko, plus starty ser, plus majonez, plus pesto plus posiekane suszone pomidory mieszasz, przyprawiasz i wykładasz do opiekacza i tyle. Gdyby jajko trzeba było ugotować i pokroić to byłoby napisane że trzeba to zrobić.
Normalnie surowe jajko, plus starty ser, plus majonez, plus pesto plus posiekane suszone pomidory mieszasz, przyprawiasz i wykładasz do opiekacza i tyle. Gdyby jajko trzeba było ugotować i pokroić to byłoby napisane że trzeba to zrobić


@chixi: ok, dzięki za odpowiedź
@dassem spoko, jak coś jest niejasne zawsze pytaj. Mam świadomość że moje przepisy są pisane dosyć lakonicznie ale ja sama po prostu takie lubię plus jakoś mi głupio się rozpisywać na pińdziesiąt zdań o czymś, co polega na wykonaniu trzech czynności :)