Wpis z mikrobloga

@Stealth: @Trusky92: Fiesta ST to nie jest jakaś ultra sportowa wersja która różni się mocno mechanicznie od zwykłej. Przecież ten silnik był w zwykłych Focusach, więc niby czemu eksploatacja ma być dużo droższa? Jedyne co może się różnić ceną to elementy zawieszenia które przecież wymienia się raz na wiele lat.
@lewe_konto: No ja sobie z tego zdaję sprawę, ale kolega wyżej mi wyjeżdza z kosztami, tak jak powiedziałeś zauważalna różnica jest przy amorkach, sprężynach etc, tylko mam do kupienia 2016 rok z 70kkm, więc myślę, że na razie mnie to nie czeka, zwłaszcza, że auto jest z Francji
@Trusky92: Zawias wytrzyma jeszcze spoooro km. O silnik też nie ma się co martwić, w tym roczniku ma już poprawiony układ chłodzenia, reszta pancerna. Mi daje na co dzień banana na twarzy w Focusie, więc w Fieście musi być tym bardziej petarda :)
@lewe_konto: No czytałem o tym chłodzeniu, od 2015 poprawili prawda? No ja naoglądałem się mnóstwo filmów o Fieście i czytałem artykułów, skoro specom od motoryzacji, którzy jeździli naprawdę sportowymi autami dawała tyle frajdy to ja po 90KM Kii Ceed pewnie się osram :P
@Trusky92: Tak, akcja serwisowa była na roczniki 2012-2014 w Fieście i 2011-2014 w Focusie, mój też się załapał. A co do frajdy z jazdy to w Fieście nie tylko kwestia silnika, ale też zawieszenia i prowadzenia. Taki gokarcik trochę :) Jedynie dźwięk tego 1.6 nie powala, ale w Fieście ST jest za to Sound Symposer i w środku są efekty specjalne :p