Wpis z mikrobloga

Moja babcia 75 letni moher:

w pierwszej turze bede głosować na Dude a jak nie przejdzie to w drugiej na Piotrowskiego bo powiedział że jest katolikiem


xDDDDDDDDDDDDD

#debata #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dr-proktor: ciul z programem, #!$%@? z debatami niech po prostu każdy kandydat wypełni ankietę z pytaniami o wyznanie i czy woli chłopców czy dziewczynki czy coś innego i będzie spoko, hehe i można spokojnie napić się wódeczki co nie kolego? Kiełbaskę na grilla się rzuci i będzie cacy xD a za 5 lat chlip chlip źli ludzie krzywdzom, przedsiembiorca złodziej bo daje 2k (#!$%@?, że kolejne 1k daje do kasy).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Conor_McGregor: właśnie niczym? Kto ci powiedział, że czymś się różnią? Są tak samo tępi jak ta babcia. Powinni solidarnie zostać w domu. Byłoby prościej o normalność.
  • Odpowiedz
tragedią jest że dalej tym krajem rządzi stare, niewyedukowane społeczeństwo


@S7-1500: raczej tragedią jest to, że młode społeczeństwo za większy problem uważa słabo spienione mleko w swojej sojowej latte niż pójście na wybory.
  • Odpowiedz
@provotor: dla mnie babcia w tym przypadku jest lepszym wyborcą, mnóstwo osób teraz nie zagłosuje np na Bosaka/Hołownię bo wg Sondaży Trzaskowski bedzie miał większe szanse na wygraną. Gdyby nie Sondaże i ludzie głosowaliby tak jak im podpowiada rozum to byśmy mieli całkiem inne rządy
  • Odpowiedz
@Krupier: no to jest już inna kwestia. Gdyby wprowadzić wybory elektroniczne, to frekwencja byłaby zupełnie inna. Wielu studentów nie głosuje bo nie zapisali się do listy w okręgu w którym mieszkają, a nie chce im się jechać na wybory, albo po prostu iść do komisji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conor_McGregor: ty na serio jesteś głupi, przeczytałem rozmowę mojemu psu i mi tylko odpowiedział "daj debila na czarno bo nie warto mu odpisywac bo pewnie nie umie nawet czytać :( " jako, że jestem dobrym właścicielem spełniam życzenie mojego psiaka (w końcu niedawno miał urodziny).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@provotor: nie możesz zabronić takim ludziom głosować. Tak samo jeżeli głosuje na kogoś bo jest biały albo czarny to kij ci do tego-to jego głos i przy obecnym ustroju jest tyle samo warty co wykształconego obywatela patrzącego na kandydata wielotorowo.
I nad tym systemem można dyskutować a póki jest jak jest to może głosowac wg swojego choćby najbardziej dziwnego kryterium.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dr-proktor: wiem, wiem głos profesora jest równy głosowi menela z ławeczki. Ja tego prawa nikomu nie zabieram tylko chwalicie tą babcię tylko dlatego, że idzie na wybory i zagłosuje na katolika. Dajcie mojemu psu prawa wyborcze to mądrzej zagłosuje ba małpa zagłosuje jeszcze mądrzej bo w którychś wyborach wybierze uczciwego kandydata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@provotor: nie chwalę jej w żadnym momencie przecież. Po prostu gardzę roszczeniem sobie praw do mówienia że ktoś głosuje"lepiej"od innych albo akcja"zabierz dowód babci". Są lepsze sposoby na zaadresowanie tego problemu.
  • Odpowiedz