Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mam nadzieję, że to czegoś właścicielkę nauczy. Ale po tym co piszesz to raczej marne szanse. Takie psy puszczane luzem źle wpływają na leśny ekosystem.
  • Odpowiedz
@FulTun: Zacząłem szukać info, bo w Olsztynie swego czasu trochę czasu spędzałem i widzę, że co kolejna 'gazeta' się do nich zgłosi to historia coraz bardziej kolorowa xD

1. Najpierw to była podobno Pani Martyna.
2. Następnego dnia już Pan Krystian opowiada o zdarzeniu.
3. W kolejnym artykule okazuje się, że DZIK BYŁ OGROMNY, A PIES PANA KRYSTIANA TAKI DZIELNY, A KRYSTIAN MÓGŁ TYLKO STAĆ I PATRZEĆ!
  • Odpowiedz
@zuchtomek: Ludzie z tego osiedla wypowiadają się o tym psie niezbyt przyjemnie. Dzik chciał się tylko tak bawić. On nie gryzie, bronił swojego terytorium, był zestresowany, wyczul pijaka. Pies mógł przyjąć pozycję bezpieczną i tak dalej pierdoły można pisać jak to robią psiarze.
  • Odpowiedz
@FulTun: Ogólnie ze mnie psiarz 150% #teamdoge no ale kurde.. Łysy Krystian z dziarami + 'amstaf' to nawet jak ktoś nie generalizuje to mu się lampka powinna zapalić..

"Bo to dobry piesek był, dzień dobry na klatce mówił, nawet pomerdał ogonkiem i przystrzyżonymi uszkami.."
  • Odpowiedz