Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po jakim czasie związku szliście z dziewczyną do łóżka? Jak słysze te opowieści o "trzeciej randce" to się załamuję lekko, bo u mnie było tak:
1. związek: ona 20 lvl, ja 22 lvl – po 7 miesiącach związku
2. związek ona 25 lvl, ja 25 lvl – po 5 miesiącach związku
3. związek, ona 28 lvl, ja 28 lvl – minęło 5 miesięcy i na razie dalej są pocałunki i jakieś dotykanie ale bez szału
Jestem brzydki, to pewnie ma duży wpływ xD Niemniej zapraszam do dyskusji
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee9d40d2d35834c6b87f5b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 67
  • Odpowiedz
PodgnityDaniel: ja nigdy nie pojde z facetem do lozka szybciej niz po dwoch latach, no moze nawet 2.5, zalezy jak bardzo stały w uczuciach by sie wydawał. Jesli randki i zwiazek rozpadłby sie do tego czasu, to wtedy nie ma żalu że robilam na darmo za wor na sperme xd

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie to nie ma jakiejś magicznej granicy, kiedy można zacząć uprawiać seks w związku. Ważne jest jedynie, żeby obie strony miały podobne podejście, bo jeśli jedna osoba chce czekać rok, a druga mniej to narodzi się prędzej, czy później frustracja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To zależy od podejścia. U mnie zwykle był na pierwszej lub drugiej randce, ale to wyczujesz podczas rozmowy czy jest napięcie czy nie. Ogólnie każdy ma inne podejście i ważne by na spotkaniu gdzieś w rozmowę wpleść podtekst erotyczny i wybadać sprawę samemu. Czasem podchodzi się do tego luźno, a czasem na poważnie. Każdy jest inny i należy to uszanować.
  • Odpowiedz
Jak słysze te opowieści o "trzeciej randce"


@AnonimoweMirkoWyznania: to tylko opowieści i ta liczba randek jest w ogóle chyba wzięta z amerykańskich filmów romantycznych :P

Są ludzie którzy uprawiają seks i bez randki, lub na pierwszej randce, są tacy co są gotowi po roku w związku, a znajdą się i tacy co tylko po ślubie :D nie ma co porównywać, każdy związek inaczej się rozwija i składa się z różnych ludzi.
  • Odpowiedz
Chad: Nie wyobrażam sobie tyle czekać. Mam 29 lat i bardzo wysokie libido. Jeżeli laska powiedzmy do 5-10 spotkań nie ma ochoty i wyraźnie mi odmawia to daje sobie spokój. Jeżeli kobieta spotyka się z facetem i nie czuje potrzeby to znaczy że ma po prostu niskie libido. Nie mam zamiaru uprawiać seksu raz na 2 tygodnie w nagrodę więc od razu odpulam takie laski.

A to że laska daje na
  • Odpowiedz