Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po jakim czasie związku szliście z dziewczyną do łóżka? Jak słysze te opowieści o "trzeciej randce" to się załamuję lekko, bo u mnie było tak:
1. związek: ona 20 lvl, ja 22 lvl – po 7 miesiącach związku
2. związek ona 25 lvl, ja 25 lvl – po 5 miesiącach związku
3. związek, ona 28 lvl, ja 28 lvl – minęło 5 miesięcy i na razie dalej są pocałunki i jakieś dotykanie ale bez szału
Jestem brzydki, to pewnie ma duży wpływ xD Niemniej zapraszam do dyskusji
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee9d40d2d35834c6b87f5b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 67
  • Odpowiedz
OP: Teraz to trochę pojechałeś Kayleigh

No jak to nie wiesz z jaką intencją się umawiasz z kobietą?


@Kayleigh: ja wiem, jakie ja mam intencje. Za to ona nie musi wiedzieć, jakie ona ma intencje. Ja też nie wiem, jakie ona ma intencje.

Poza tym chyba wiadomo czy zapraszasz kogoś na randkę.


@Kayleigh: zawsze mnie to śmieszyło. Skąd k*rwa wiadomo? Mówię "chcesz może pójść na kawę jutro?", a różowa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba to zależy jakie to randki jak się widzicie na pierwszej randce na imprezie z alko i tańczeniem to jest mega łatwo albo u którejś osoby na winku to jak jest flow to łatwo idzie. A przecież jak idziecie na spacer przy Wiśle to z tego ciężko zrobić "idziemy do mnie".
  • Odpowiedz
kaja: @Lillygsxr: @Czarna_ksiazka: @vympayer: @m4rciniak: @r5678: @sralpies:
Ale co z zaufaniem, konsekwencjami?? Serio pytam. Przecież ja nie zdążyłabym się otworzyć przed kimś, poczuć swobodnie i już mam isc do łóżka? Sama dostałam kiedyś etykietkę cnotki od kogoś z kim próbowałam stworzyć więź. Nie wiem jak można odrzucić kogoś z takiego powodu, dla mnie jest to po prostu płytkie i przykre. I ja nie mówię tu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem dobrze się troszkę poznać, bo wtedy seks jest po prostu fajniejszy (kiedy czujecie się ze sobą swobodnie, wiecie mniej więcej co kto lubi itp.). Więc miesiąc, dwa można zaczekać, ale jeśli w tym wieku spotykasz się z kimś przez pół roku i jest fajnie, ale nie ma seksu, to prawdopodobnie coś robisz źle. Znałam takie przypadki, kiedy facet nie potrafił się zabrać do rzeczy, albo wręcz (nie wiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zależy od wieku wg mnie. Inaczej to będzie wyglądało u 21 latki, a inaczej u 28 latki. 28 latka jest na tyle doświadczona, że już spokojnie powinna rozpracować faceta przez te 5 popołudni spędzonych razem. Tak naprawdę już 1 randka pokazuje jakim ktoś jest człowiekiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Właśnie o to rozróżnienie chodzi. Jak dziewczyna zachowuje się przy innych facetach, czy gada o seksie z byle kim, czy wstawia wyzywające zdjęcia byle gdzie. Jeśli wcześniej odwalała nie wiadomo jakie akcje, a potem mówi o czekaniu to dla mnie ten który będzie czekał, nawet jeśli nie ma zamiaru jej zostawić zaraz po jest po prostu naiwny. Chodzi raczej o takie nagłe zmiany w zachowaniu. Jeśli dziewczyna za każdym razem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: I don't give a shit. U mnie zasada jest prosta. Jeżeli jest dziewicą, no nawet powiedzmy miała max1 partnera seksualnego, to mogę czekać dużo dłużej. Jeżeli miała >1 to po piątej randce bez seksu, albo robienia loda chociażby bym się pożegnał. I mam to w sumie gdzieś, czy mnie na tyle poznała żeby to zrobić czy nie. Jej strata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ŚwietlistyTygrys: dwa lata tez, ksiazkowe; moje ciało to moja ostatnia cecha, najpierw niech mezczyzna pokaze ze nie jest zwierzeciem, ma jakies normalne pasje i zainteresowania i nadaje sie do zwiazku w innych sferach zycia, a seks to tylko dodatek. Ja mam 30 lat wiec szukam dojrzalego mezczyzny, a nie szczeniaka ktory jeszcze zyc bez seksu nie umie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chciałbym żeby bylo inaczej ale takie są fakty. Raz nawet spotkałem się z laską jeden jedyny raz podczas, którego zrobiła mi dobrze ręką. Powiedziałem jej że nie jestem gotowy na dłuższą znajomość xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stary jak jest pociąg fizyczny to się nie liczy dni xD Ale jeśli przez dłużej niż miesiąc nic się nie dzieje to ja bym stawiał na to że po prostu nie ma tego czegoś i trzeba dać sobie spokój, albo dwie osoby są mega #!$%@? i nie potrafią odczytać wzajemnych znaków przy tym będąc w pytę nieśmiałymi.

Wiadomo że nie zawsze jest sposobność do pójścia na całego, bo poznaje się
  • Odpowiedz