Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@alonso117: Dumbledore to nie tylko czarodziej, ale też rektor, musi robić uniki żeby nikt nie zrzucił go ze stołka i wyglądać jak rektor. A gandalf to zwykły czarodziej tylko z maksymalnym lvlem xd
  • Odpowiedz
@Jeffrey_M: xD co?
Gandalf to nie jest zwykły czarodziej, on nawet człowiekiem nie był

Gandalf jest postacią mitologiczną, ma kilka tysięcy lat, był uważany za najmądrzejszego z Majarów, a do Śródziemia został wysłany w celu wsparcia walczących z Sauronem.
Próbując odnieść mitologię Śródziemia do Biblii można by powiedzieć, że Gandalf to Anioł, który w Śródziemiu przybrał ludzką postać.

@AlicjaWKrainieBanow: no dobra, przesadziłem... Dumbledore był pradopodobnie najpotężniejszym czarodziejem swoich czasów
  • Odpowiedz
@l_Grela_l: ale tu chodzi o czysto z wyglądu XD #!$%@? ludzie pls

#!$%@? mnie za co są uważani wg wymyślonej przez kogoś książki czy innych pierdół, ale mimo wszystko stricte jak patrzę na aktora i dana role, to widząc Gandalfa, widzisz takiego #!$%@? maga lvl 99, który jest jakimś #!$%@? XD a dumbledore to tak meh
  • Odpowiedz
@alonso117: @l_Grela_l: @zakochany_kundel:

chyba was #!$%@?ło xD

Przecież w unierwsum Dumbledore jest najpotężniejszym czarodziejem po dobrej stronie mocy, właściwie wychował z 4 pokolenia czarodziejów, w tym wszystkich w ministerstwie, proponowano mu posadę Ministra, zna jakieś cuda wianki (jak w 6 części wracał z Harrym z wyspy z horkruksem i jakieś dziwne czary ochronne zdejmował z Hogwartu, żeby mogli wlecieć), poza tym jest kozak w opór, jak czytam/oglądam sceny jak
  • Odpowiedz
  • 10
@l_Grela_l tylko szkoda, że Gandalf nie pokazuje wgl takiej 'widocznej magii', w jakichś potyczkach to tylko mieczem albo kosturem #!$%@?ł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dr_Riv: Pokazywał. Z pamięci kojarzę: w walce z Balrogierm, w bitwie o Helmowy Jar przy szarży Rohirrimów, odpędził Nazgulów gdy Faramir z oddziałem wycofywali się do Gondoru.
  • Odpowiedz
  • 0
@l_Grela_l ale to były takie jednorazowe akcje, z czego zazwyczaj tylko 'błyśnięcie' i nagle wszyscy się rozchodzą, to było takie mało widowiskowe w przeciwieństwie do Dumbledore'a co czasem odwalał ładne akcje. No ale ja jestem przyzwyczajony do magii Wiedźmina to tam jest bardziej widowiskowo niż w tych dwóch tytułach, co nie znaczy że ujmuję im staty w magii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz