Wpis z mikrobloga

Pytanie do koneserów hiszpańskiej piłki: czy w Barcelonie szykuje się jakaś rewolucja albo poważne wzmocnienia? Ile to już lat minęło kiedy ostatnio wygrali Ligę Mistrzów - 5, 9 i 11 to trochę zamierzchłe czasy a machina "produkująca zwycięstwa" musi sięgnąć po kolejne.

#pilkanozna #fcbarcelona
  • 11
@Rodjer: i gówno to dało - grają jeszcze gorzej niż w zeszłym sezonie. Oczywiście LM bez rozstrzygnięć z powodu pandemii ale źle to wyglądało.
@rbk17: Podkupić łatwo, ale mieć pomysł na zawodnika gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak to mówili wyżej, Dembele, Coutinho, Griezmann to chłopaki którzy przeszli do Barcelony i wyszło im to na gorsze niestety, nie mówiąc o bezsensownym sprowadzaniu Boatenga ¯\_(ツ)_/¯ i ja mówię tak, będzie zarząd z jasnym pomysłem to myślę, że będzie lepiej a na razie pieniądze wyrzucane w błoto
@rbk17: Nie szykuje się rewolucja, bo nie mają na nią pieniędzy. Trzeba będzie sprzedać Coutinho, żeby w ogóle domknąć budżet. Pomimo tego Barca dysponuje mega mocnym składem i zawsze ma szansę na LM. Trzeba mieć dużo szczęścia, spójrz na takie City czy Juventus czy PSG, którzy również mają zawodników po kilkaset baniek i nie mogą wygrać.
@rbk17: Po pierwsze 5 lat od wygrania Ligi Mistrzów to nie jest tak dużo. Ligę mistrzów jest bardzo trudno wygrać z paru powodów takich jak ogromna konkurencja czy choćby fakt, że dwumecze i mecz finałowy nie zawsze wygrywa drużyna najlepsza. Możesz być najlepszą drużyną na świecie i masz względnie małe szanse na wygranie LM. Więc ja bym nie przeceniał znaczenia LM w ocenie jakości drużyny.

Inna sprawa to jest jakość kadry