Wpis z mikrobloga

@Ponc3k: Akurat się z tym nie zgadzam. Ludzie dosłownie codziennie konsumują sztukę pod każda postacią. Nieważne, czy to muzyka seriale czy filmy

@pierogu: I robili to też przed powstaniem zawodu artysty. Nie byłoby piosenkarek, to Kowalski poprosiłby żonę, żeby mu zaśpiewała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kinlej: aż tak idealnie technicznie jak w filmie na pewno nie. Dochodzi do tego stres związany z wrogiem który wymaga od Ciebie zagrania (bo jak nie to nie wiadomo jak scena by się skończyła), jak i same czasy wojny, ucieczka, i wiele dni bez ćwiczenia. Jedynie co było "łatwe" to utwór, bo o ile pamiętam to on chyba balladę Chopina wykonywał w filmie, więc ze względu na czasy wojny i
  • Odpowiedz
@Nie_umre_za_ciebie: hawker to poniekad wszyscy sprzedawcy na ryneczkach, mozna by powiedziec ze niepotrzebny no bo przecież markety... ale to samo omzna by powiedzieć o sprzątaczkach, toć sam se posprzątać możesz
  • Odpowiedz
@Ponc3k: Ja wcale nie uważam, że wszyscy artyści są bezużyteczni. Według mnie bezużyteczni są ci, którzy sami nie potrafią na siebie zarobić i żyją tylko dzięki pieniądzom podatników. Jeśli jakiś artysta sam nie potrafi na siebie zarobić, to oznacza, że jego praca tak naprawdę nikomu nie jest potrzebna.
  • Odpowiedz
@pierogu bo to jest lista zawodów które są najbardziej nierozumiane przez ludzi. Wystarczy spojrzeć na lewą kolumnę. Taki przeciętny idiota chce być zdrowy, żeby ktoś mu posprzątał, odebrał śmieci no i oczywiście dostarczył kolejnych.

Gdyby zawody z prawej kolumny nie były potrzebne to by nie istniały bo nie zwykły głupek decyduje o ich istnieniu (pośrednio tak) ale ludzie z głową i pieniędzmi.
  • Odpowiedz
Gdyby zawody z prawej kolumny nie były potrzebne to by nie istniały bo nie zwykły głupek decyduje o ich istnieniu (pośrednio tak) ale ludzie z głową i pieniędzmi.


@gloria_alleluja: to sa najgorzej oplacane zawody, a wiec masz racje, nie jakis glupek decyduje ze az 70% z nich jest niepotrzebnych, tylko rynek.
  • Odpowiedz
@RubinWwa ja wiem czy najgorzej? HR Manager w dobrej firmie zarabia więcej niż informatyk 15k.
U artystów same skrajności bo może być praktycznie zero a mogą być fortuny. Do wysokości zarobków tej kolumny bym raczej nie odnosił.
  • Odpowiedz
@Ponc3k: artyści są bardzo potrzebni, coraz wiedzieć spędzamy czas na oglądaniu seriali, filmów, słuchaniu muzyki, czy oglądaniu YouTube. To też w pewnym sensie sztuka.
Bezwartościowi to są psychoterapeuci i socjolożki
  • Odpowiedz