Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 52
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Wtorek, 16 czerwca 2020. Imieniny: Aliny, Benona, Anety. Słońce wstało dziś o 04:11. Świecić będzie 17 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:23. Ciemna noc zapadnie o 00:17, ale gwiazd można wypatrywać od 22:19.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 82
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD
Dzień dobry!
Zapowiada się kolejny słoneczny i ciepły dzień. Kawa wypita, śniadanie zjedzone więc można działać. Miłego dnia życzę Wam wszystkim i uśmiechacie się!
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @wynalazek_one @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD

Witajcie. Dziś nieco wcześniej z wpisem, a nieco później w pracy. Udało mi się w końcu dać felgi do renowacji - 120 za komplet wypiaskowanych i machniętych w niebieski to całkiem całkiem cena. Jak goście zrobią dobrze, to dam im zarobić na jeszcze jednym komplecie po sezonie. W
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

W pracy pakowanie sprzętu, którego nie będę już używać przez najbliższe dwa tygodnie, zostawiam tylko to, co będzie mi jeszcze potrzebne. No i zbiłam aerometr przy okazji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Obyście mieli lepszy dzień
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
Dzień dobry. Wczoraj po dłuższym czasie byłem na zakupach, odwiedziłem różne sklepy a nie tylko spożywczy. Jakoś jeszcze nie czuję normalności i zbyt wiele nie kupiłem. Firma planuje chociaż częściowo kontynuować moje praktyki w formie zdalnej, jednak wszyscy liczymy na zgodę rektora, by już w miarę normalnie wrócić do
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: i reszta ()

Dzień dobry! Słoneczko świeci, śniadanko zjedzone, więc można wziąć się do roboty. Jutro w teorii mam zaliczenie na które w ogóle się jeszcze nie uczyłem, bo wolałem