Wpis z mikrobloga

Prawacy twierdzą, że ta zniana to tylko dla kasy... no i mają racje. Cywilizowany świat takie coś przyjmuje jako pozytywny marketing. A spamowanie tym obrazkiem pokazuje jedynie, że niczym się nie różnicie od fundamentalistów islamskich, w końcu to wam ta tęcza przeszkadza i wolelibyście jak w szariacie. Banda samoorajacych się d@bili.

#neuropa #cdprojektred #lgbt #bekazprawakow
źródło: comment_1592253285v3QtBQewHwJFfy6zE0DnAJ.jpg
  • 57
@Raisei-chan kek
Dopływają z biednych, pustynnych krajów, czy też tych bogatszych? Jaki procent muzułmanów stanowią uchodźcy w europie? Dlaczego miliony ludzi emigruje z Ameryki Południowej do USA? Ze względu na poglądy religijne?
Poza tym zobacz ilu uchodźców z Syrii czy Birmy przyjmuje Arabia Saudyjska.
@lakukaracza_:
Czołem przodowniku pracy.

Wytłumacz mi z twojej perspektywy jak to jest, że wszystko zwiazane z LGBT/mniejszosciami narodowymi/innymi rzeczami o ktore walczy lewica musi być na siłe wciskana całej społeczności.

Duża część społeczenstwa, w tym ja (instytut danych z dupy)
Po prostu jest gdzies po srodku światopogladowo, z lekkim odchyłem w lewo lub prawo. Duża czesc z postulatów lewicy po prostu akceptuje, ale wewnętrznie nie toleruje. To samo z prawica.

Wkur*ia
@Davidozz: koleś, to że jakaś tam arabia saudyjska jest dziana nie znaczy że panuje tam dobrobyt. jak za bycie gejem mogą cię powiesić, a kobietę mogą ukamieniować za pokazanie cycka bo prawo szariatu, to NIE JEST dobrobyt. tak samo w polsce nigdy mi niczego nie brakowało pod względem finansowym, to pod względem społecznym/socjalnym/kulturowym polska to śmietnik i zamierzam się z niego ewakuować tak szybko jak to możliwe.
@Toratora:

nie mogliby po prostu zostać neutralni


przede wszystkim mają prawo NIE BYĆ neutralni. są prywatną firmą i mogą robić co chcą. nigdzie nie jest napisane że prywatne firmy nie mogą zajmować swojego stanowiska w polityce. nie lubisz takich działań?

Duża czesc z postulatów lewicy po prostu akceptuje, ale wewnętrznie nie toleruje.


zrób dokładnie to.
musi być na siłe wciskana całej społeczności.


@Toratora: Nikt Ci nie każde brać za męża geja.

Po prostu jest gdzies po srodku światopogladowo

Odbieranie praw mniejszością to nie środek a skrajna prawica. Co ci przeszkadza odwiedzanie się gejów w szpitalu, czy dziedziczenie po sobie partnerów? Krzywdzi Ciebie to w jakiś sposób? Odbiera Ci kasę?

Wkur*ia mnie to na podlizywanie się korporacji środowiskom lewicy, nie mogliby po prostu zostać neutralni?


Możesz głosować
@Davidozz: No i co, zabrakło ci argumentów podczas bronienia własnej tezy i szukasz tematu zastępczego? xD
A czy w arabii saudyjskiej pytano o zdanie kobiety? bo jak sami mężczyźni głosowali to się nie dziwie że tak wyszło. Dziwnie się też składa, bo kraje najszczęśliwsze na mapie to w większości kraje które respektują prawa człowieka xD
@Raisei-chan Strasznie opresyjny ten Islam musi być w Arabii Saudyjskiej, Omanie, Emiratach, Malezji, Indonezji - w jednych z najbardziej radykalnych gdzie wspierany jest wahabbizm. Widać coś przyćmiewa ten opresyjny system, co by to mogło być, co łączy te kraje, hmm...
@Raisei-chan Tak, teraz będziesz podważać badania xD Bo w Arabii Saudyjskiej kobiety trzyma się w piwnicy i zamyka na kłódkę zaklejając usta taśmą, więc nic nie powiedzą. I to mi się skończyły argumenty xDDDDDD
@Davidozz: ...hmmm pamiętam jak za czasów arabskiej wiosny po wykopie prawaki lansowały filmiki szkalujące arabów gdzie ludzie odchodzący od islamu/emigrujący wypowiadali się o tym wszystkim i chyba jednak nie jest tak kolorowo jak mówi mapka i wojna nie miała nic do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jest tak jak z katolicką indoktrynacją, to nie ty myślisz tylko kościół myśli za ciebie xD
@Davidozz:
bo pośrednio walisz sobie do wartości pseudo-centrycznych? (czyt. prawicowych)

also

zakładanie że moja argumentacja jest błędna

i nie odnosisz się nawet do najważniejszych elementów mojej argumentacji xD
fajnie jest tak zarzucić że czyjaś argumentacja jest błędna i myśleć że się wygrało, twoja też, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lakukaracza_:
Połowa z tych rzeczy co piszesz, kompletnie nie przeszkadza, ale druga połowa np. Nas kosztuje. Mniejszości maja prawa takie same, nie widze tutaj nic złego. Problem jest z socjalem promujacym przybyszòw, oraz przestepczosc duzo powyzej sredniej.
@Raisei-chan:
Problem jest inny.
Teraz firmy wspieraja LGBT, co jest powiedzmy ok, ale wspieraja tez ruch BLM, który jest organizacja typu rak zlosliwy. Co z niej wyrośnie w dłuższej perspektywie przekonamy się na własnej skórze.

Lata temu firmy wspierały np faszystòw, komunizm i też nikt nie protestował.
Jak sie to rozwinęło to wiemy z historii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lakukaracza_:
Bzdura. Upoważnić do zasięgania informacji o stanie zdrowia może każdy każdego. Poza tym nie widziałem jeszcze żeby ktoś kogoś legitymował w szpitalu przy odwiedzinach.
A jedyną przeszkodą w dziedziczeniu, pod warunkiem spisania testamentu, jest instytucja zachowku, zresztą powszechna dla wszystkich.
Teraz firmy wspieraja LGBT, co jest powiedzmy ok, ale wspieraja tez ruch BLM, który jest organizacja typu rak zlosliwy. Co z niej wyrośnie w dłuższej perspektywie przekonamy się na własnej skórze.


@Toratora: W Polsce? Przestań przenosić problemy innych krajów 1:1, to jest pozbawione sensu.

Lata temu firmy wspierały np faszystòw, komunizm i też nikt nie protestował.

Jak sie to rozwinęło to wiemy z historii.


I dlatego teraz już takich
@puszkapandory: A to pederaści w krajach arabskich nie chca się w szpitalach odwiedzać? I dziedziczyć.. tylko tyle...?

Sam zdemaskowałeś marksistów - im nie chodzi o dewiantów. Oni chca zniszczyć społeczeństwo. Tam widzą, że nie dadzą rady - więc w dupie mają zboczków szybujących z dachów. U nas nikt perwersów nie bije, nie prześladuje, w lewackiej Europie mają więcej przywilejów niz inni - ale marksistom nie chodzi o pederastów - oni chcą
@lakukaracza_ Hmm ale skoro już wiemy, że korporacja ma gdzieś wartości to dlaczego mielibyśmy pozytywnie odbierać ich pusty gest? Skoro za rzekomo dobrym gestem stoi tylko exel i zimna kalkulacja to jaką ma to wartość? Udowadnia tylko, że jak będzie się korporacji opłacało krytykować lgbt czy inne środowiska to to zrobią, (z resztą Blizzard już cenzurę odnośnie Chin wprowadzał) - super wartości, co tu jest pozytywnego?