Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witajcie,
Potrzebuje kupić buty na piesze wędrówki po Tatrach, Beskidach, Bieszczadach. Przymierzam się na wędrówki do 3 dni w porze wiosna/lato (może jakieś pojedyncze jednodniowe wypady zimą). Stopa wąska. But wysoki
Przeglądam sklepy internetowe, aby się rozeznać ale butów jest tyle, że nie mam pojęcia na co patrzeć. Budżet max 650zł. Dziękuję za pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tatry #podroze #podrozujzwykopem #gory
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Swietowid: Polecam Ci Scarpa Lite Trek GTX. Na wąską stopę, bez fajerwerków, lekko nie miały, używane wiele lat i dalej je zakładam od czasu do czasu. Nie wyrzuce chyba nigdy chociaż wygladają już dramatycznie.
Przeglądam sklepy internetowe, aby się rozeznać ale butów jest tyle, że nie mam pojęcia na co patrzeć.


@Swietowid: Ja też tak miałem. W końcu wybrałem kilka modeli, które mnie interesowały, ale nie chciałem w ciemno kupować, więc pojechałem do sklepu górskiego.
Żaden z wybranych przez neta nie pasował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także @Bofsky dobrze radzi - pomacaj, przymierz i dopiero wybierz. Budżet masz fajny, jest już
@Swietowid: Unikaj Salomona, miałem dwie pary, obydwie bardzo wygodne ale strasznie nietrwałe. Nigdy więcej. Aktualnie śmigam w podejściówkach Scarpy i póki co jest ok. Ktoś polecił wcześniej Salewy MTN Trainer, ojciec ma, zrobił w nich kilka tysięcy km, buty wciąż się trzymają, a on jest zadowolony.