Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, pytanie do osób zmagających się z #tradzik i #przebarwienia. Czy ktoś z Was korzystał z zabiegu mikrodermoabrazji? Czy pomoże na przebarwienia bądź blizny potrądzikowe? Orientujecie się jak wygląda to cenowo/czasowo? Czy zabieg trzeba powtarzać kilka razy czy wystarczy raz? Bardzo proszę o odpowiedzi osoby, które mają jakiekolwiek pojęcie w tej tematyce. Za wszelkie odpowiedzi naprawdę dziękuję :)

#tradzik #przebarwienia #mikrodermoabrazja #dermatologia #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee636322d35834c6b87eed1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[======================..................] 54% (127zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 4
DestrukcyjnaMarzycielka: Ja miałam na czole blizny po trądziku z okresu dorastania, moje czoło wyglądało jak ochlapane błotem...
Stosowalam różne kosmetyki i maści, aż lasery i kosmetyczki spowszechnialy. Wybrałam się na konsultacje i powiedziano mi, że podstawowe zabiegi odpadają, bo nie zadziałają, co mnie załamało i w akcie desperacji sięgnęłam po cytrynę.

Po 2 miesiącach koloryt całkiem się wyrównał, cytrynę obrana zalewałam woda mineralna w słoiku, taka może stać około 6 dni