Wpis z mikrobloga

@Brel: A ja uważam że Kucharski mimo że go nie lubię to ma rację, masz umowę z piłkarzem, dostajesz hajs za podpisanie umowy z prowizji a pan piłkarz mówi: ODDAJ MI BO ZA DUZO ZAROBILES XD
@Ron1n:

Mówię o tym pierwszy raz publicznie. To dziś może brzmieć absurdalnie, ale decydującym momentem był ten, kiedy podpisał nową umowę z Bayernem, największą w historii polskiego sportu (100 milionów euro za pięć lat gry - przyp. red.). Wtedy to Robert zażądał ode mnie dodatkowych pieniędzy z mojej prowizji. Gdy się nie zgodziłem, postanowił zrezygnować ze współpracy. Wiem, że to nieporozumienie było kluczowe, może przelało czarę goryczy między nami. Wiedziałem już,
@Conor_McGregor: Widziałem tę wypowiedź i to się przecież kupy nie trzyma xD Nie znam Lewego osobiście, ale to raczej ogarnięty facet i nie bardzo mi się chce wierzyć, że wyskoczyłby z takim "żądaniem", w dodatku zaraz po podpisaniu takiego kontraktu. No chyba, że Kucharski zapewnił sobie naprawdę sutą prowizję i głównie o tym myślał przy negocjacjach nowego kontraktu. Ewentualnie gdyby to Lewy sam sobie za tym biegał, a Kucharski przyszedł na
@Brel: w sumie dziwne, że ten wywiad odbił się tak słabym echem - na wykopie też. Wszędzie są tylko komentarze dotyczące wypowiedzi o rozwiązaniu współpracy. Obejrzałem całą rozmowę i moim zdaniem warto. No ale żeby mieć pełny obraz to musiałby się Lewy też wypowiedzieć, a wątpię że chce mu się w to bawić.
A co Lewy mówił wcześniej o Kucharskim?