Wpis z mikrobloga

Nieważne, że niedziela. Trochę sobie poskręcam. Nie napylilo dużo, zasadniczo to napylilo najmniej spośród wszystkich robót, ale jak podkladowalismy to było w #!$%@? gorąco i takie "cycki" powylazily trochę po nałożeniu lakieru. Mam nadzieję, że się spoleruje, a jak nie to #!$%@? tam.

#e39 #bmw #motoryzacja
Wołam @Wolf1986
Pobierz
źródło: comment_1592138755rLnye2fVxtDaci72ssjEWg.jpg
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kudy: Trwałość mechaniczna godna podziwu w #e39, ale blacharsko nie różni się od Mazdy która miałem, ja w tym miesiącu robię progi i pewnie kawałek podłogi.
@Wolf1986 dalsze postępy prac to będą takie, że przekładamy elektrykę i wszystko ze starych do nowych drzwi, przykręcamy koło i do mechanika ciśnie, bo dzisiaj sam założyłem zderzak, tylną klapę razem z wiązkami itd i właśnie kończę składać wnętrze (ściągaliśmy wszystko po powiedzmy prawej stronie plus kanapę, bo spawane było i strach, że napryska)
Pobierz
źródło: comment_1592149177TPLVYKr2VG75CRyuBjrbm8.jpg
@tygry: jak widze jak się jakieś gówniarze spuszczaja nad 20 letnim gruzem jeszcze dostał strzała i go z tatą remontuje no nie moge XD w szopie obok pewnie drucianą szczotką ściagają rdze z opla omegi od dziadka XD
@tygry: bawi mnie to ¯\_(ツ)_/¯ mam takie niewyrafinowanie poczucie humoru
najbardziej mnie bawi że gostek wyrzeźbił ulepa w stodole i myśli że ma fajne auto XD gdyby zamiast tracić czas na złom by po prostu poszedł do roboty to by sobie kupił lepsze ale posiadacze starych gruzów szczególnie bmw żyją w swojej rzeczywistości XD
jeszcze gdyby to było M3 ale ratowanie zwykłej gnojówy beka jakiej świat nie widział
@Kudy: W sumie nie wiem co gorsze, fanatycy E39 czy ten burak. IMO fajnie że potrafisz sobie z ojcem zrobić auto, podziwiam postępy i E39 jest spoko, ale burak ma trochę racji, E39 to już dawno nie rarytas i teksty innego mirka typu "kiedyś sobie kupisz" są obecnie śmieszne.