Wpis z mikrobloga

@Seversky7: chłopie ona na czarnolistno od 2 miesięcy, od kiedy przekonałem się ,że zamiast używać argumentów chce po prostu się pokłócić. Nasz Flagowy białorycerzyk co jej liże tyłek też na czarno bo irytuje
  • Odpowiedz
@Dykto: ale przecież wy placzecie dokladnie tak samo nad mokebe czy innymi ciapatymi ksieciami ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalnie jak dzieci w piaskownicy, czyja koparka jest najlepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dykto: Dla mnie to każdy może sobie chcieć kogo chce, chodzic na divy czy sie puszczać, co mnie to obchodzi, kazdy ma prawo zyc albo zmarnować sobie zycie jak tylko chce byle nie krzywdzil przy tym innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tylko smieje sie z tych waszych dziecinnych wojenek, kto o co ma wiekszy bol d--y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dykto: ale sam z gory zakladasz wyższość azjatek, jakby taki sam komentarza napisała kobieta o murzynach, bol d--y bylby identyczny. Oczywiście mozesz mieć takie zdanie ale nie dziw się, ze sa ludzie ktorym sie to nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie wojenki o preferencje to ogolnie śmiech na sali i strata czasu.
  • Odpowiedz
@Dykto: Ja miałem te przyjemność rozmawiać z Azjatkami, a konkretnie z Koreankami, bardzo poukładane i dodatkowo piękne kobiety. Traktują Cię po prostu jak człowieka, a nie jak białego śmiecia, który tylko chcę się r----ć. Warto jeszcze wspomnieć, że ogólnie średnia IQ Azjatów jest wyższa niż od białych, a od czarnoskórych to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@Dykto: co ma mnie boleć, że płaczesz bo ktos nie poklepal Cię po plecach i nie przyznal racji? XD chyba muszę to jeszcze raz napisac bo widze, ze z mysleniem to tak średnio. Dodałeś wpis to sie odnosze do twojego dziecinnego zachowania, tyle, nie wiem obrazkowo Ci to przedstawic czy jak?
  • Odpowiedz
@Dykto: az mnie w srodku rozpiera, jak tak mozesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jeszcze nie użyłeś swojej najwiekszej broni, proszę nie nazywaj mnie bialorycerzykiem, bo tego juz nie zniose ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz