Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zerwała ze mną podczas koronawirusa. Chcę ją odzyskać, ponieważ była wyjątkowa i mało znam takich ludzi, a jeszcze mniej kobiet. Głównie chodzi o to, jak otwarta głowę miała, a dokładniej jakies gardzenie niefajnymi rzeczami, ktore się aktualnie #!$%@?ą przez #lewactwo i #p0lki , oboje mamy podobne charaktery, był to nasz pierwszy związek, specyficzne poczucie humoru a do tego była introwertyczna, ale nie aspołeczna, była alternatywna, ale nie polegało to na farbowaniu włosów i specjalnie kreowaniu się na jakiegos hipstera, była kobieca i opiekuńcza i ambitna. To ona zerwała, dlatego wiem, że bedzie bardzo trudno ją odZyskać i mam niskie na to szansę, ale pomimo to chcę sprobować, bo inaczej będę żałował tego, o tyk jestem przekonany. Ogolnie to już w lutym chciała zerwania, sytuacja wygladała tak, że po super spedzonym weekendzie ona mowila mi, ze nie chce juz być w zwiazku ( tak jakby bila się z myslami), kiedy była lekko pijana to wszystko znikało i kochała mnie nad zycie, więc tu widzę szansę, gdyż albo jest tak, że fizyczny pociag wygrywal i będę mial łatwiej ją odzyskać, albo alkohol pomagal jej zapominac o #!$%@? rzeczach. Głownymi powodami zerwania była odległość i to, że miałem pewne problemy a ona zle sie czula z tym, ze nie moze mnie wspierać i utrzymywało się to bardzo dlugo wiec rozumiem, ze w koncu nie wytrzymała i zerwala, kiedy nie widzielismy się dwa miesiace, wiec latwiej było odhaczyc emocje. Zerwała dwa tygodnie temu i zaproponowala, że możee sie ze mną spotkać i pogadać o tym jak już bedzie bezpieczniej. Teraz moje pytanie jest takie, czy faktycznie sotkać się z nią w nastepnym tygodniu, czy lepiej napisac do niej za kilka miesiecy(dziwnie bedzie zapronowanie spotkanka, ale moj problem już wtedy bedzie rozwoazany), wiec latwiej bedzie mnie odrzucić i sprobowac nawiazac jakąś więź na nowo. Nie pisaliśmy nic od zerwania. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee5ab012d35834c6b87ed83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[======================..................] 54% (127zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!

ktora strategia daje najwieksze szanse na odzyskanie byłej

  • spotkać się z nią chwilę po zerwaniu na żywo 74.7% (354)
  • odczekać i napisac za parę miesiecy 25.3% (120)

Oddanych głosów: 474

  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: Też dawno temu zostawiła mnie dziewczyna. Też uważałem, że była wyjątkowa. Też chciałem wrócić. Finalnie po miesiącu zacząłem się spotykać z kimś bardziej dobranym do mojego charakteru a z tamta nawet kontaktu nie mam xD