Wpis z mikrobloga

Uważacie, że te całe instagramy,snapchaty,tindery i tiktoki zmieniły kobiety?Chodzi mi o to, że kiedyś dziewczyny pożądały realnych facetów, a teraz mam wrażenie, że są niezależne i mają ego #!$%@? w kosmos przez ten spam od spermiarzy.Ciekawe czy te 30+ lat nadal pozostały takie same ,bo może do takich zacznę podbijać.
#przegryw #rozowepaski #rozowypasek
  • 26
  • Odpowiedz
@perfect1995 Wpływ na pewno miały, ale to nie jest coś, co wywróciło stary porządek rzeczy do góry nogami. Spytaj babci, kto na wiosce miał większe zainteresowanie: Janek Chad, który jeździł motorem, pracował w tartaku i co drugi tydzień uczestniczył w bójkach przy okazji zabaw w remizie, czy jakiś Wiesiek, którego jedynym osiągnięciem było zdanie matury?
  • Odpowiedz
@perfect1995: Jeżeli laska ma 30+ i nadal nie ma męża to jest ku temu powód tzw red flag. Nazywamy je damaged goods. Umawiałem się przez miesiąc z laską lvl 34 i szybko odkryłem dlaczego jest sama (nie chodziło o wygląd bo mega ładna). Zagaduj w realu do lasek, które nie siedzą na necie. I najstarsze laski to mają być dla cb 25-29 lat. Stop selling yourself short. Jak coś osiągnałeś w
  • Odpowiedz
I kobiety, i mężczyźni, są teraz spaczeni przez social media i media w ogóle. To działa w dwie strony. Ego #!$%@? w kosmos to jakaś zmora tych czasów, ludzie nie mają pokory i samokrytycyzmu, co przekłada się nie tylko na związki, ale i ogólnie na społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@perfect1995: Zmieniły bezpowrotnie. Instargam te 18+ a tiktoki już wśród małych dziewczynek promują chadów i wydumane wyobrażenia życia. Między innymi dzięki takim portalom typowa różowa dziś uważa za akceptowalnych ~20% niebieskich, a nas za creepów i śmieci.
  • Odpowiedz
@perfect1995 Tak tak spierdony myślą że kobiety po 30 zaraz zaczną walić do ich drzwi xD laski po 30 są jeszcze trudniejsze do zdobycia niż nastoletnie cichodajki, bo w tym wieku człowiek mniej wiecej ogarnia już czego w życiu chce.
  • Odpowiedz