Wpis z mikrobloga

Uważacie, że te całe instagramy,snapchaty,tindery i tiktoki zmieniły kobiety?Chodzi mi o to, że kiedyś dziewczyny pożądały realnych facetów, a teraz mam wrażenie, że są niezależne i mają ego w------e w kosmos przez ten spam od spermiarzy.Ciekawe czy te 30+ lat nadal pozostały takie same ,bo może do takich zacznę podbijać.
#przegryw #rozowepaski #rozowypasek
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale przegryw to nie jest realny facet, przegryw nawet obok faceta nie stał xD


@rafau16 przegrywy nie mają nic oprócz tindera, więc nie mogą zobaczyć jak wygląda realna relacja z kobietą. Wszystko na temat kobiet w ich głowach to zakrzywiony obraz rzeczywistości, skotłowana sieczna wygenerowana przez p---o, tindera i mirko
  • Odpowiedz
@perfect1995: jak nie znajdziesz dziewczyny w wieku nastoletnim to pozniej juz NIE MASZ SZANS na prawdziwą miłość. Milosc to przywilej młodych. Młode dziewczyny mniej patrzą na majątek, kierują sie emocjami. Panie kolo 30 stają sie wyrachowane. Jeżeli nie dorobiłeś sie chociażby samochodu za 30k do trzydziestki to wiekszosc na Ciebie nie spojrzy. Starsze kobiety patrzą na partnera juz tylko pod wzgledem finansowym. I nie p--------e mi glupot, ze nie. Sam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoKazania: bzdura. Przeciętna nastolatkę w wieku 16-19 dużo ciężej poderwac niż taką po 30-dziestce. W wieku nastoletnim one mają tak ogromny wybór że mogą odrzucić kogoś nawet z takiego błahego powodu że nie ma odpowiedniego koloru oczu. Ponad 30-dziestki patrzą już na zaradność i grubość portfela. Bycie przystojnym liczy się tylko wtedy jeśli ona sama wie że jeszcze ma dobrą urodę @Neandertalis: młode dziewczyny, powiedzmy w wieku 16-24
  • Odpowiedz
@Edenes: Prawda i nie kasa, bo znam gości co mają ogrom pieniędzy, a nie mieli nigdy kobiety więc raczej umiejętność zdobycia tych pięniedzy a nie kasa.Kobiety bardziej patrzą na męskie cechy szczególnie te po 30stce a młode to na wygląd i "glamour" typu sława,moda itp.
  • Odpowiedz
@Edenes: Jako przeciętna 19 letnia dziewczyna z 162cm wzrostu się wypowiem, byłam w 2 związkach, mój 1 pierwszy związek to była miłość gimnazjalna chłopak rok starszy dość chudy 164cm wzrostu, obiektywnie jakiś przystojny nie był, ale liczył się charakter choć i tak potem związek po 1.5 roku się zakończył bo przestaliśmy dogadywać. Mój aktualny facet z którym jestem już 2 lata to raczej fizycznie totalnie przeciwieństwo mojego byłego ma 185cm
  • Odpowiedz